Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks & Caicos, Luxury Travel Consultants’ Ultra Summit 2022’de Parlıyor – Magnet Media

Dana Malcolm tarafından

personel yazar

#TurksandCaicos, 4 Ağustos 2022 – İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları neredeyse bitti ve Turks ve Caicos Adaları bu arenada iyi temsil ediliyor. Arleigha Hall ve Courtney Missick ülkeyi gururlandırdı Kalabalığın içindeki küçük ama güçlü TCI ekibinin sevincine açılış gecesinde bayrak.

Yüzme ve diğer su sporları geçen Cuma günü başladı ve Rohan Shearer ve Arleigha Hall sayesinde, Adalar ilk kez Oyunlarda yüzücülere sahip oldu.

TCI’nin ilk CARIFTA madalyasını kazanan Rohan, 50m serbestte, kendi derecesini ve kişisel rekorunu belirlediği 100m serbestte, 50m sırtüstü ve 100m sırtüstünde yarıştı.

DCI’nın en iyi kadın yüzücüsü Arleigha Hall 50 metre serbestte yarıştı; Kişisel olarak en iyi yüzdüğü 50 metre kelebek ve 50 metre sırtüstü.

DCI Yüzme Federasyonu başkanı Dan Redmond, etkinliklerinde çeyrek finale çıkamadı Performanslarla gurur duyuyorum.

“Finallere başlamadan önce daha gidecek çok yolumuz var ama unutmayın ki Rohan sadece 15 yaşında! 2026’da olacak. dedi Redmond.

“Ayrıca lütfen unutmayın, Turks ve Caicos Adaları’nda antrenman yapacak bir yüzme havuzumuz yok. Arlieka’nın performansı, mevcut yetenekleri göz önüne alındığında inanılmaz.”

Yüzme yarışlarındaki pist yarışlarından farklı olarak, sıcağı kimin kazandığı değil, kimin en hızlı yüzdüğü önemlidir, bu nedenle Rohan birinciliği aldı ve Arleega elemelerinden birinde ikinci oldu. Redmond, sporun geleceği konusunda iyimser.

“Yüzmenin şu anki gelişimiyle, 2026 Oyunlarında ve sonrasında TCI’yi temsil eden yüzücüler göreceğimizden eminim.” dedi.

Atletizm, Turks ve Caicos delegasyonlarının çoğunun rekabet ettiği yerdir. ülkeyi temsil etti Bayanlar 800 metrede Rebecca Bernardin; Bayanlar 400 metre engellide Yannick Hay-Smith; erkekler 400 metrede Angelo Garland ve Ken Reyes; ve erkekler uzun atlamada Ibeyanichukwu Otunye. Ifeanyi, etkinliğinin finallerine katılmaya hak kazandı ve sonunda sekizinci sıraya indi. Ifeanyi için 7.80m ile sezonun en iyisiydi.

READ  2021 UWI Turks ve Caicos Adaları sınıfını tebrik ederiz

Yaklaşan Rebecca Bernard, bayanlar 1500 metre Cuma günü 06:15’te; Courtney Missick; Ken Reiss ve Wilkenson Fenelon, erkekler 4x400m bayrak yarışında Cuma günü saat 06:37’de ve Cumartesi günü saat 07:45’te 4x100m bayrak yarışında, Pazar günü yol bisikletinde Sean Rodgers & Van Williams yer alıyor. 07:30 Erkekler Yol Yarışı

İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları 8 Ağustos’ta sona erecek.