Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk Telekom yeni, kişiselleştirilmiş WiFi hizmetini devreye alıyor

İnternet hizmeti büyük bir talep haline geldi ve şu anda birçok yerde büyük talep görüyor. Ancak firmalar zaman zaman bu talebi karşılamakta zorlanabilir.

Türkiye’nin önde gelen bilgi ve iletişim teknolojileri şirketlerinden Türk Telekom’un yeni hizmeti, işletmelerin müşterilerine güvenli ve kaliteli Wi-Fi hizmeti sunmasına olanak tanıyor.

Bu hizmeti kendi markaları ile özelleştirebilir ve daha geniş internet altyapısının yasal zorunluluklarına uyum sağlayabilirler.

“İş Yerinde Wi-Fi’m” ile işletmeler, yasal yükümlülüklere %100 uyduklarından emin olmak için günlük kayıtları tutabildikleri için rekabetten çıkma fırsatına sahip olacaklar.

Türk Telekom Ürün ve Servis Yönetimi Direktörü Fatih Türkoğlu, “Türk Telekom WiFi ürün ailesi ile stadyumlara, havaalanlarına, restoranlara ve otobüs, tekne, uçak gibi toplu taşıma araçlarına ve binlerce şirkete hizmet veriyoruz.” dedi. .

“Teknolojiyi insanlara fayda sağlayan daha iyi araçlar yapmak için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu anlamda ülkemiz için büyük bir potansiyele sahip olduğuna inandığımız tüccarlarımızın ve KOBİ’lerimizin (küçük ve orta ölçekli işletmeler) hayatlarını kolaylaştırıyor ve müşterileriyle etkileşimlerini artırıyoruz.” dedi.

“Wi-Fi İşyerim”, işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen kişiselleştirilmiş bir karşılama ekranı ile müşterileriyle bağlantı kurmasına olanak tanırken, aynı zamanda gelişmiş raporlama araçlarıyla Wi-Fi kullanım analitiği sağlar.

Türkiye’de binlerce lokasyonda yüksek kapasiteli Wi-Fi ağına sahip teknoloji şirketi Türk Telekom, My Wi-Fi İşyerim başta olmak üzere ürün ve hizmetleriyle girişimcilerin ve KOBİ’lerin hayatında fark yaratıyor. Kolay ve pratik kurulum.

Günlük Sabah Bülteni

Türkiye’de, bölgede ve dünyada neler olup bittiğini takip edin.

Gruptan istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Kaydolarak Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.