Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Adaları, 9. Yıllık Dünya Spa Ödüllerinde Karayipler’in En İyi Spa Destinasyonu olarak aday gösterildi.

Turks ve Caicos Adaları, 9. Yıllık Dünya Spa Ödüllerinde Karayipler’in En İyi Spa Destinasyonu olarak aday gösterildi.
Turks ve Caicos Adaları Turizm Kurulu, çok adalı destinasyonumuzun 9. Yıllık Dünya Spa Ödülleri’nde Karayipler’deki En İyi Spa Destinasyonu unvanına aday gösterildiğini duyurmaktan mutluluk duyar. Adaylık, güzel adalarımızda birinci sınıf spa ve sağlıklı yaşam tesisleri tarafından sunulan olağanüstü kalite, hizmet ve yeniliğin bir kanıtıdır.

World Tourism Awards’ın bir yan kuruluşu olan World Spa Awards, dünya çapında spa ve sağlıklı yaşam endüstrisindeki mükemmelliği kutlamak ve ödüllendirmek için kurulmuştur. Anguilla, Barbados, Bermuda, Dominik Cumhuriyeti, Jamaika, St. Lucia ve Bahamalar gibi diğer prestijli destinasyonların yanı sıra bu son derece rekabetçi kategoride aday gösterilmesi, Turks ve Caicos Adaları’nın lüks ve sağlıklı yaşam deneyimleri için önde gelen bir destinasyon olarak itibarını daha da pekiştiriyor. .

World Spa Awards için oylama 16 Mayıs 2023 Salı günü başlayacak ve 8 Ağustos Salı gününe kadar devam edecek.

Turizm Bakanı Josephine Connolly bir basın açıklamasında, “Spa’larımızın sunduğu benzersiz huzuru ve yenilenmeyi deneyimleyen herkesi oy kullanmaya ve Turks ve Caicos Adaları’nın bu prestijli ödülü kazanmasına yardımcı olmaya davet ediyoruz.” dedi. “Karayipler’in En İyi Spa Destinasyonu Ödülü’ne aday gösterilmekten inanılmaz derecede onur duyuyoruz. Bu ödül, Turks ve Caicos Adaları’ndaki tüm sağlıklı yaşam endüstrisinin bağlılığını ve bağlılığını göstermektedir. Olağanüstü spa tesislerimiz, adalarımızın doğal güzelliği ve sükunetiyle birleşiyor.” , benzersiz bir gençleştirici ve unutulmaz bir spa deneyimi sağlayın.”

Karayipler’in en iyi spa destinasyonu olarak Turks ve Caicos Adaları’na oy vermek için bugünden 8 Ağustos’a kadar www.worldspaawards.com/award/caribbean-best-spa-destination/2023 adresindeki World Spa Awards web sitesini ziyaret edin.

READ  Enflasyon geliri tüketirken Türkler ucuz ekmek kuyruğunda bekliyor