Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Adaları Valisi, en son travma tedavisini görmek için West Midlands Ambulans Hizmetini ziyaret etti

Turks ve Caicos Adaları Valisi, en son travma tedavisini görmek için West Midlands Ambulans Hizmetini ziyaret etti

Birleşik Krallık Denizaşırı Bölgesi Valisi, sağlık görevlilerini eğitmek ve travma hastalarına müdahale etmek için West Midlands Ambulans Hizmetini ziyaret etti.

Turks ve Caicos Adaları Valisi Ekselansları Nigel Dockin, CMG, 1 Nisan’da Vakıf Genel Merkezi’nde İcra Kurulu Başkanı Anthony Marsh ve Başkan Profesör Ian Cumming tarafından karşılandı.

TCI’nin yaklaşık 44.000 kişilik nüfusu dokuz adaya yayılmış, ambulans tesisleri ve büyük travma vakaları daha yaygın hale geldiğinden, bu, ziyaretçilerin hastayı iyileştirmek için Karayip adalarına geri dönmenin hangi işlevleri ve yollarını keşfetmeleri için bir fırsattır. Bakım.

Ekselanslarına, teknolojide ilerleyen ve hastalara müdahale etmek için tıbbi ekipman ambulans personeli kullanan elektrikli ön cephe araçları turu sunuldu.

HART sağlık görevlileri, kullandıkları geniş ekipman ve teknolojiyi, yeteneklerini ve HART’ın katıldığı etkinlik türlerini açıkladı.

Bir sonraki 999 görüşmeden önce, nöbetçi MERIT travma hekimi ve yoğun bakım hekimi ile kısa bir sohbet etme zamanları da oldu.

Kurucu Lynn Byrd’ın oğlunun 2017 yılında Birmingham’da bıçaklanarak öldürülmesinin ardından, Daniel Byrd Vakfı tarafından geliştirilen kanama kontrol araçlarını göstermek için Ulusal Eğitim Akademisi’nde tur devam etti.

Vakıf, uzun yıllardır Vakıf’a bağlıdır.

Onu terk etme ve devam etme zamanı.

Ziyaretin son aşaması, bölge için 999 ve 111 numaralı çağrıları yanıtlamada büyük miktarda iş, teknoloji ve personel sergileyen entegre acil durum ve acil bakım kontrol odalarında geçti.

Bay Duckin, ziyarete yatırım yaptığı için WMAS’a minnettar olduğunu ve ambulans hizmeti hakkında çok şey öğrendiğini söyledi.

“Aslen Birminghamlıyım, bu yüzden memleketimdeki hastanenin önünde acil bakım hizmetinin dahili işleyişini görmek çok acı verici. Ziyaretim sırasında bana ayırdığı zaman için WMAS’a çok minnettardım.

“Özellikle burada aldığım eğitimin en önemli noktası, travma hastalarını tedavi etme becerisini demokratikleştirmek için kanama kontrol araçlarının yenilikçi kullanımıydı.

READ  Gladys Türk Lyle | ErişimNorthGA.com

“Bazı acil başarıları kaçırdım, ama bir bakıma çok heyecan verici, belki de WMAS ile uzun vadeli bir ilişkinin başlangıcı.”

Bay Marsh şunları söyledi: “Sayın Valimizi, personelimizin ve gönüllülerimizin olağanüstü çalışmalarını sergilemek üzere WMAS’a davet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

“Birleşik Krallık denizaşırı topraklarındaki arkadaşlarımıza, yapmak istedikleri ambulans tesisinde herhangi bir iyileştirme ile destek olabilmekten mutluluk duyuyoruz.”