Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Adaları’ndan St. Barth’a kadar hemen deneyebileceğiniz 10 tatil villası

Turks ve Caicos Adaları’ndan St. Barth’a kadar hemen deneyebileceğiniz 10 tatil villası

St. Barth’taki Göçebe Villası.

Eğer sık ​​sık Karayipler’e seyahat ediyorsanız lüks villa tatili gibi bir deneyim olmadığını bilirsiniz.

İnziva, konfor, özgürlük; pandemi başladığından beri villaların Karayip seyahatinde en büyük trend haline gelmesinin nedenleri bunlar.

Bir villa tatili derin bir yerel deneyim anlamına gelir: Markette alışveriş yapmak, yerel restoranlarda yemek yemek, iç ritminizi adanın ritmine göre ayarlamak.

Karayipler’in önde gelen sağlayıcısından en iyi villa koleksiyonunu seçtik. WimcoKarayipler’deki bir sonraki villa tatilinize ilham vermek için.

Karayipler’de favori bir tatil villanız var mı? [email protected] adresinden bize bildirin.

Villa Petit Plage 4, St. Martin

Burası Karayipler’deki en iyi villa ortamlarından biridir: Plajın hemen üzerinde, Grand Caye Beach Club’ın yakınında, şehrin birinci sınıf yemek mekanına kısa bir yürüyüş mesafesinde ve Anguilla ile Creole Kayası’nın dudak uçuklatan manzarası. Bu, doğrudan sahilde yer alan beş yatak odalı bir villadır; Fransız Karayip zarafetinin zirvesidir.

Villa Jets, St.Barth

Umurunda olamaz. Petite Salin’in manzarası muhteşem; burada adanın kenarındaki küçük mağaraları, adanın bu tarafındaki yeşil kayalıkları ve dağları görebilirsiniz. Villada ayrı bir medya odasından muhteşem bir havuza kadar her şey mevcuttur. Her şeye sahip.

Villa Bell Ombre, St.Barth

Bu üç yatak odalı lüks dinlenme yeri, adanın Maricote bölgesinde, muhteşem deniz manzarasına sahip tepelerde (yakındaki La Tartu dahil) yer almaktadır. Üç yatak odası, üç banyo ve güzel bir havuz bulunmaktadır.

Villa La Siesta, St.Martin

St. Martin’i tanıyorsanız, adanın Terre Geçitleri olarak bilinen, Fransız Karayipleri’ndeki en muhteşem oluşumlardan bazılarına sahip muhteşem köşesini bilirsiniz. Yamaçtaki bu villada beş yatak odası ve beş banyo bulunmaktadır; Üç yatak odası aslında havuza açılmaktadır. Ancak en büyük hikaye, Simpson Körfezi’nden Anguilla’ya kadar olan manzaralar olabilir.

READ  Türkiye Deprem Durum Raporu V – Enkazdan Yükselmek: Erken İyileştirme Misyonu (01.06.2023) - Türkiye

Demirhindi, Turks ve Caicos Adaları

Klasik Karayip tasarımı, zarif ve lüks. Bu, Turi, Providenciales Adası’ndaki Turtle Cove’da altı yatak odalı, doğrudan sahil kenarında bir villadır.

Miranda, St.Barth

Havuz güvertesi her şeyi anlatıyor: Pointe Milo’daki bir yamaçta ayrıcalıklı bir konumda yeşil tepelerin ve turkuaz suyun gerçek bir tablosu. Dört yatak odası, dört yatak odası ve iki farklı plaja kısa bir yürüyüş mesafesinde.

Oil Nut Körfezi’nde Su Kenarı, Virgin Gorda

Virgin Gorda, Britanya Virjin Adaları’nın en çok rağbet gören villa destinasyonudur ve özel Oil Nut Bay projesindeki bu mücevher harika bir seçenektir. Dört yatak odası, dört banyo, nefes kesen manzaralar ve en önemlisi, Spa’dan turşu sahalarına kadar Oil Nut Bay’deki tüm olanaklara erişim.

Hindistan cevizi, Kamalame Cay, Bahamalar

Kamalame Cay, son yıllarda Karayipler’in en popüler jet sosyete ve popüler noktalarından biri haline geldi. Ancak bu sadece bir otel değil: Bunun gibi nadir bir villa koleksiyonu da var: Bahamalar’daki Andros Plajı’nda, Kamalem’in en büyüğü olan dört yatak odalı, 6000 metrekarelik bir dinlenme yeri.

Fiore, Anguilla

Bu modern ve çağdaş villa, Angia’daki Shoal Körfezi’nin kalbinde dört yatak odasına sahiptir. İki katlı mülk, büyük bir sonsuzluk havuzuna ve Karayip Denizi’nin başka dünyaya ait manzaralarına sahiptir.

Villa La Nomad, St. Barth

St. Barth’ın Lure bölgesinin güzelliği, gözlerden uzak bir his vermesine rağmen Gustavia’nın enerji ve aktivitesinden sadece kısa bir mesafede olmasıdır. Bu dört yatak odalı muhteşem otel, St. Jean’den Saline’e kadar tam ada manzarasına ve benzersiz bir gün batımı manzarası markasına sahiptir.