Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos kıyılarında Wall Registre’ın muhteşem yükselişi

Turks ve Caicos kıyılarında Wall Registre’ın muhteşem yükselişi
Wall Register, kariyerine 25 Ekim 1997’de Beaches Turks and Caicos’ta (PTC) barmen olarak başladığında, 25 yıl sonra aynı şirkette bordro yöneticisi pozisyonuna yükseleceğini çok az biliyordu.

Raymond Gardiner Lisesi mezunu, muhasebe ve matematikte her zaman mükemmeldi ve tutkusu ve akademik gücüyle eşleşen bir alan olan konaklama endüstrisinde mükemmelleşmeyi hayal etti.

1999’da baro şefliğine terfi ettikten sonra, Val’in büyüme vizyonu, Beaches Turks ve Caicos’ta bir ekip üyesi olmanın, rahatlık bölgesinin ötesine geçmesine izin vereceğini anladığında daha yoğun hale geldi. Sandals Corporate University’de (SCU) çeşitli kursları tamamladıktan sonra, Maliyet Kontrol Bölümü’nde Maliyet Kontrol Memuru olarak Muhasebe Departmanına geçti.

Wall, şirket içinde büyüme yeteneğinin büyük ölçüde mükemmelliğe olan bağlılığından kaynaklandığına dikkat çekti. SCU’nun sunduğu kurslar, ona işte ve akıl hocalarından öğrendiklerini geliştirmek için ihtiyaç duyduğu ekstra eğitimi verdi.

Register, “BTC’de eğitim her çalışan için çok önemlidir. Mesleki gelişim için pek çok fırsat vardır ve öğrenme ve geliştirme ekibinin ve şirketteki liderlerin rehberliğinde ekip üyeleri gerçekten büyüyebilir.”

Val’in çalışma arkadaşlarından biri olan Janet King, “Val’in özverisi, buradaki her ekip üyesi için bir örnek teşkil ediyor. Giriş seviyesi bir konumdan şu an bulunduğu konuma gelme yeteneği, herkesin aklına koyarsa başarılı olabileceğini gösteriyor.

Mesleğine olan bağlılığını gösterirken, Val’in bağlılığı ve disiplini değer verdiği ve liderliğini üstlendiği kişilere aktarmayı seçtiği özellikleridir.

Sektöre girmek isteyen genç profesyonellere tavsiyelerini paylaşarak şunları kaydetti: “Bu kuruluş, her ekip üyesinin ailesiyle değerli zaman geçirmesini sağlayan kaliteli bir iş-yaşam dengesine inanıyor. Bu dönem ailemle bağımı korumamı ve dünyayı keşfetmemi sağlıyor. Bu kuruluşta eğitim herkese açıktır ve profesyonel olarak gelişme yeteneği, her kişinin geliştirilecek doğru tutumuna bağlıdır.

READ  'Sultan Salahuddin Ayubi': Pak-Turq Tarihi Dramasının Urduca Dublajı İçin Fragman Yayınlandı