Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Sint Morton’u durdururken Paul iki kez saldırdı

Providentials, Turks ve Caicos Adaları – Birkaç gün önce Sindh Morton’a 8-2 kaybeden Turks ve Caicos Adaları, rövanşı 2-0 kazandı ve Concacaf Nations League’in bu sayısında C Ligi A Grubu’ndaki ilk galibiyetini geri aldı. .

Birkaç gün önce TCI’ın her yerine sıçrayan Sint Morton, bu kararı erkenden yansıtmaya çalıştı. Son maçta dört gol ve üç asistle oynayan Jervin Lake’i öne itip beslemeye çalıştılar ama Turks ve Caicos GK Sebastian Durfield Kararlı bir şekilde, ilk soğuma molasından hemen önce beş porsiyon toplayarak her şeyi durdurabildiler.

Locke’un soyundan gelen en iyi takım arkadaşı Billy Forbes ise devre arasında ev sahibi takım için iyi şanslar yakaladı, ancak o da ilk yarıda kontrol altına alındı.

İlk gol için verilen aradan sonra Turks ve Caicos hızlı hücum etti, Raymond Pure sol kanattan muhteşem bir koşu yaptı ve top ortalanmadan önce birkaç defans oyuncusuna şekil verdi. genç PaulGeçmiş Sint Morton GK KK Çapraz Maçın ikinci golünü attı ve 48 dakika sonra Turks ve Caicos’u öne geçirdi.

70. dakikada Forbes ceza sahasının ortasına harika bir pas gönderdi, bu Paul için çok az işti; Fırsatı gevşetti ve ev sahibini 2-0 öne çıkardı.

Bu, ev sahiplerinin Sint Morton’un promosyon güvenine büyük bir darbe indirebildikleri anlamına gelen son skor olduğunu kanıtladı. Sint Morton şu anda beş puanla ikinci durumda ve oynanacak iki maç kala, hız belirleyici midillinin yanında beş puanları var. Turks ve Caicos üç puanla dördüncü sırada yer alıyor.

Yarışmanın bir başka nedeni daha var: Concacaf Nations League tarihinde ilk kez, dört yetkili de kadın. Şef Miriam onları tebrik ediyor Margot (Kanada) ve diğer takım arkadaşları Mary-Hon Cognon Chettian (Kanada) Shirley Berrell (Honduras), Oded Hamilton (Jamaika) bu tarihi rekorda.

READ  Birleşik Arap Emirlikleri ECI, ticaret ve ticaret ilişkilerini geliştirmek için Türk Eximbank ile anlaşma imzaladı