Temmuz 1, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Turizm Kurulu’nun Yeni Başkanı

Turks ve Caicos Turizm Kurulu’nun yeni başkanı Caribbean Journal’ın öğrendiğine göre.

Kurul, bu hafta onaylanan göreve Caesar Campbell’ın atandığını duyurdu.

Turks ve Caicos Adaları Turizm Bakanı Josephine Connolly, “Sezar Campbell, Turizm Kurulumuza başkanlık etmek için benzersiz bir nitelik taşıyor” dedi. “Turizm sektörümüzün her bölümünde Turizm Müdürü olarak görev yapmıştır. Turks ve Caicos Turizm Kuruluİdari müdür Turks ve Caicos Otel ve Turizm DerneğiBaşkan Havalimanı İşletmecileri Grubu ve sahip olunan Olympia TMC, Otel ve konaklama ile ilgili şirketleri yönetir.

Aslen Jamaikalı olan Campbell, son 25 yıldır Turks ve Caicos’ta yaşıyor; Hotel La Vista Azul ve The Tights’ı yönetiyor ve işletiyor.

Campbell yaptığı açıklamada, “COVID-19 salgını kendini dünya çapında turizm endüstrisine empoze etti ve son iki yıldır zorlu geçti.” Dedi. “Kovit-19 sonrası tur kaçınılmaz olarak farklı olacak ve rekabet çetin olacak. Sonuç olarak, Turizm Kurulu’nda işimizi büyütmemizi sağlamak için inovasyona ve işbirliğine ihtiyacımız olacak ve burayı bizim için daha esnek ve sürdürülebilir bir yer haline getirmek için ortaklarımızla birlikte çalışmaktan memnuniyet duyuyorum.

READ  Türkler ve onların 'süper güçleri' hakkında istihbarat