Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos’ta Karnaval Gezisinde Gezgin

Turks ve Caicos’ta Karnaval Gezisinde Gezgin

Turks ve Caicos Adaları’ndaki Grand Durk’un kalkışından birkaç saat sonra, Carnival Cruise Line bir yolcunun atladığını doğruladı. karnaval ufku Gezi gemisi. Gemi arama kurtarma operasyonu başladı.

Ne yazık ki, kişinin bulunduğu ve öldüğü doğrulandı. Geminin ABD Sahil Güvenlik tarafından bir sonraki liman olan NASA’ya doğru yola devam etmesine izin verildi.

Gezgin Karnaval Ufku’na atladı

Nakliye şeridi, bir erkek yolcunun gemiye atladığını doğruladı karnaval ufku Karakter Çarşamba akşamı saat 19:00 civarında Turks ve Caicos’tan kısa bir mesafede. Vista Glass gemisi şimdiden aramaya başladı ve iki cankurtaran sandalını denize indirdi. Geminin güvertesinden suya can kurtaran bir cihaz da atıldı.

Birkaç saat sonra adam sonunda bulundu ama ne yazık ki öldü. Karnaval aileye destek sağlar.

Carnival Horizon’dan Yolcu Gemisi Takibi

Mevcut tekneye bir misafirin adı verildi David Custer WNEM TV5’in haber spikeri de tweet attı. “Bir konuk Çarşamba gecesi saat 19.00 civarında ET 11’den atladı. Geminin komutanlığı derhal arama kurtarma işlemlerine başladı, olay yerine geri döndü ve ABD Sahil Güvenliğine haber verdi.

Carnival Cruise Line daha önceki bir açıklamada şunları söyledi: “Carnival Horizon şu anda Çarşamba günü saat 19.00’da Güverte 11’den atlayan misafirleri arıyor. Gemi Grand Durk, Turks ve Caicos Adaları’ndan saat 17.00’de ayrıldı.

“Geminin komutanlığı derhal bir arama kurtarma operasyonu başlattı, olay yerine geri döndü ve ABD Sahil Güvenliğine haber verdi. Carnival’ın CARE ekibi, kendisiyle seyahat eden konuğun eşine destek oluyor.

Kruvaziyer hattı daha sonra dedi ki, “ABD Sahil Güvenlik ile birlikte, mürettebat konuğun cesedini buldu ve kurtardı. Karnaval Bakım ekibi ailesine yardım ediyor.

Karnaval yolcu gemisi planlanan aramayı tamamlamıştı. Turks ve Caicos’ta Büyük Türk Saat 17.00’de ayrıldıktan sonra. Gemi saat 19.00 sıralarında alabora oldu. Bu akşam gerçekleşecek arama operasyonunun videosu şimdiden yayınlandı.

Karnaval Horizon Yolcu Gemisi
İmaj Kredisi: Carlos Yudica / Shutterstock.com

karnaval ufku 18 Mart’ta Bahamalar’daki Nassau’daki son limanına doğru ilerliyordu. Dominik Cumhuriyeti’ndeki Amber Cove, 15 Mart’ta Doğu Karayipler’de altı gecelik bir yolculuk sırasında özel bir limandı. Geminin 19 Mart 2022’de Miami, Florida’ya dönmesi planlanıyor.

READ  Türk Telekom, zaman senkronizasyonlu iletim çözümünü hayata geçiriyor

Toplam ağırlığı 133.500 ton olan gemide 3.900’den fazla misafir ve 1.450 uluslararası mürettebat çift işgal altında bulunuyor.

Bu haber bir misafirden sonra gelir. denize düştü karnaval cesareti Şubat 2022’de gemi Meksika Körfezi’ndeyken. ABD Sahil Güvenlik arama çalışması başlattı ancak ne yazık ki yolcu bulunamadı.

Carnival Horizon'dan cankurtaran botu