Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Simon Piles mayoyla Turks ve Caicos Adaları’ndan merhaba diyor – Celebwell

Simon Piles mayoyla Turks ve Caicos Adaları’ndan merhaba diyor – Celebwell

Simon Piles, 25. yaş gününün arifesinde Turks ve Caicos’ları ısıtır. Olimpiyat altın madalyası şu anda nişanlısıyla birlikte tropiklerde tatilde. Jonathan Owens, Ve yeni nişan yüzüğünü gösteriyor. Owens bir gönderide, “Gelecekteki güzel karıma mutlu bir doğum günü dilemek istiyorum !!! Onu getirmek için cennetten daha iyi bir yer var” dedi. Byles, fotoğraflarından birine “Bugün beni jet-skilerde öldürmediğin için teşekkürler” yazdı. Yıldız kendini nasıl bu kadar iyi uyuyor? Simon Piles’ın şeklini korumaya yönelik en iyi ipuçları ve işe yaradıklarını kanıtlayan fotoğraflar için okumaya devam edin – ve kendinizi plaja hazırlamak için bu temel bilgileri kaçırmayın En İyi 30 Ünlüden Mayo Fotoğrafları!

Simon Dosyaları / Instagram

Simon yiyeceklerden kaçınır. “Hiçbir şey izlemiyorum. Her zaman bana iyi gelen şeyleri yiyorum çünkü spor salonunda bulundum, aşırı yememeye veya aşırıya kaçmamaya çalışıyorum” dedi. Kadın Sağlığı. “Özellikle jimnastikçiler, [tracking] Sağlık ve yeme sorunlarına yol açabilir, bu yüzden yapabileceğimi ve yapmam gerektiğini bildiğim şeyleri yiyorum.”

Kadın sağlığından rahatsız olan Simon, “Ben her zaman sabah insanı oldum. , Biraz yumurtalı proteinli waffle veya tarçınlı rulo yerim” dedi. , Gerçekten kahvaltı hazırlamak için zaman ayırabilirim.

Axel / Boer-Griffin / Filmmagic

Simon, hidrasyonun önemini vurguluyor. Kadın Sağlığı’nı anlattığı gibi, özellikle yoğun antrenman yaptığı zamanlarda gün boyunca bol su içmeye özen gösteriyorum. “Toplam sıvı alımınızı birkaç faktöre göre değiştirmeniz gerekebilir:

  • Egzersiz yapmak. Sizi terleten herhangi bir aktivite yaparsanız, sıvı kaybını telafi etmek için fazladan su içmelisiniz. Antrenman öncesi, sırası ve sonrasında su içmek önemlidir.
  • Çevre. Sıcak veya nemli hava, terlemenize ve ekstra sıvıya ihtiyaç duymanıza neden olabilir. Yüksek irtifalarda dehidrasyon meydana gelebilir.
  • Genel sağlık. Ateşiniz, kusmanız veya ishaliniz olduğunda vücudunuz sıvı kaybeder. Bol su için veya doktorunuzun oral rehidrasyon solüsyonları içme tavsiyesine uyun. Yüksek sıvı alımı gerektiren diğer durumlar arasında mesane enfeksiyonları ve idrar yolu taşları bulunur.
  • Hamilelik ve emzirme. Hamileyseniz veya emziriyorsanız, susuz kalmamak için ekstra sıvıya ihtiyacınız olabilir.” Mayo Kliniği.
READ  Havuza Yerleştirme İpuçları - NECN
Simon Dosyaları / Instagram

Simon, sallamaların yardımıyla yeterince protein almayı sağlar. “Bir olmayı seviyorum Çekirdek Güç Protein Sarsıntısı Antrenmandan sonra, “Jinekolojiye söyledi.” Genellikle ilk antrenmandan sonra yarısını ve ikinci antrenmandan sonra yarısını içerim. Bu sefer en sevdiğim tatlardan biri vanilya. Her zaman değişiyor, ama şu anda vanilya.”

Taylor Tepesi / Tel Görüntü

Simon çoğunlukla sağlıklı beslenir. O kadar meşgul ki onun için çok fazla yemek sipariş ediyor ve Uber Eats aracılığıyla teslim ediyor. Kadın Sağlığı’na “Bunun çok yönetilebilir olduğunu hissediyorum çünkü eve gidebilir, duş alabilir ve bir düğmeye tıklayarak istediğim her şeyi sipariş etmek için uygulamaya girebilirim” dedi. “Yemek yaparsam, genellikle makarna veya tavuk veya somon fritöz, fırın veya ızgara olur.” Kuşkonmaz, brokoli, havuç, mısır, yeşil fasulye, bezelye ve patates gibi pek çok sebze yiyor. “Patatesleri herhangi bir şekilde veya biçimde severim” diyor. Üzüm, çilek, muz ve karpuz ve muzlu ekmek ve muzlu muffin de favoriler. “Her şey nasıl hissettiğime bağlı, ama eğlenirken patlamış mısır, simit ve erişte gibi atıştırmalıklar yerim.” Akşam yemeği için vücuda sorar. “Eğer benim için biraz sağlıklıysa, pizza ya da tavuklu Alfredo fetis alırım. Bölgedeki ev restoranlarını gerçekten seviyorum çünkü onlara yakın olmam gerektiğini hissediyorum. Sevmiyorum. Seveceğim. herhangi bir yeni restoranı deneyin.”

Craig Papağanı / Getty Images

Simon çok sıkı çalışıyor. The Tonight Show’a “Günde yedi saat antrenman yapıyorum ve Pazar günü izinliyim” dedi. “Yani Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri günde iki kez antrenman yapıyorum. Ardından Perşembe ve Cumartesi günleri günde bir kez antrenman yapıyorum.” Koçu Daniel Gray açıkladı Kadın Sağlığı Sık sık mum geğirme ve tek bacaklı V-otu egzersizi gibi temel egzersizler ve egzersizler yapar. “Çekirdeği doğrudan güçlendirmek ve eğitmek, jimnastikçi kondisyonunun önemli bir parçasıdır” dedi. “Bisiklet ve düz vücut şekilleri jimnastikte sürekli kullanılıyor ve her birinde ustalaşmak gelecekteki yetenekleri kolaylaştıracak.”

READ  Türklerin ikinci el telefon talebi yeni fiyatlar arttıkça artıyor - Xinhua
Jamie McCarthy / Getty Images

Simon ruh sağlığını destekler ve mücadeleleri konusunda açık ve dürüsttür. Health dergisine verdiği demeçte, “Bir süre iki haftada bir psikolog gördüm. Uyum sağlamama yardımcı oldu, bu yüzden daha rahat ve daha az endişeli hissettim” dedi. Daha sonra açıkladı Bugün Eşsiz zihinsel yolculuğuna “gitmeye çalıştığını” söylüyor. “Tabii ki bir rahatlama gibi geldi [to speak openly about her emotions] Ama geçmek kolay değil. Çünkü sadece başkaları için değil kendim için de güçlü olmaya çalışıyorum ve bazen güçte zaaflar oluyor ve bu doğru ve yanlış, bunu kendim öğrendim.”

Lawrence Griffiths / Getty Images

Simon çok dinlenir. Jinekoloji’ye erken yatma zamanı hakkında “Hedefim gece 10:30’dan önce. Genellikle gece 9:30’da yatarım ve ondan önce yatarım” dedi. “Yaygın bir yanılgı, yaşlıların orta yaştaki kadar uykuya ihtiyaç duymadıklarıdır. Yaşlıların hala en az yedi saat hedeflenmesi gerekiyor ”diyor The Cleveland Kliniği. “Yaşlı yetişkinlerin farklı uyku düzenleri vardır. Çok hafif uykuya dalarlar ve sabah erken uyanabilirler.” Diyor Michael Trep, SydPsikolog ve uyku bozuklukları uzmanı. “Ama yine de 24 saatten fazla aynı miktarda uykuya ihtiyacınız var, bu nedenle geceleri daha az uyursanız, gün içinde daha fazla uykuya ihtiyacınız olabilir.”