Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

TV yayını, Big Ten maç skorları

TV yayını, Big Ten maç skorları

Oynar

  • 6 Numaralı Penn State, deplasmanda 3 Numaralı Ohio State’le oynuyor
  • 2 Numaralı Michigan, Doğu Lansing’de rakibi Michigan State ile karşı karşıya
  • Iowa ve 23 Numaralı Minnesota, Floyd of Rosedale Rekabet Kupası için yarışıyor

2023 kolej futbol sezonuna neredeyse iki ay kala Big Ten’de hâlâ üç namağlup takım var. Cumartesi gecesine kadar bu sayı en az bir azalacak.

3 No’lu Ohio State (6-0, 3-0 Big Ten), 6 No’lu Penn State’i (6-0, 3-0) ağırlayacak Cumartesi günü Columbus, Ohio’daki Ohio Stadyumu’nda sezonun en çok beklenen maçlarından biri. Bir yenilgi her iki takımı da Kolej Futbolu Playoff değerlendirmesinden tamamen çıkarmayacak olsa da, yarışmanın galibi hem konferans hem de ulusal şampiyona yarışında üstünlüğe sahip olacak.

Nittany Lions her maçını en az 17 sayı farkla kazanarak 6-0’lık bir başlangıç ​​yaparken Buckeyes çok daha zorlu bir mücadeleyle karşı karşıya kalacak ve bir Penn State bunu büyük ölçüde başardı. Son on yılda üstesinden gelemedi. Ohio State, Penn State’e karşı son altı karşılaşmanın her birini ve geçen sezon University Park, Pennsylvania’daki Beaver Stadyumu’ndaki 44-31 galibiyeti de dahil olmak üzere son 11 karşılaşmanın 10’unu kazandı.

Gerekli okuma: Michigan Wolverines’in futbolu bu kez tabela hırsızlığı nedeniyle başka bir NCAA soruşturması altında

Her ne kadar Ohio State-Penn State ile aynı yüksek risklere sahip olmasa da, 2 No’lu Michigan (7-0, 4-0) ve Michigan State (2-4, 0-3) de izlemeye değer bir eşleşme. Wolverines 24,5 puan farkla kazanmanın favorisi. BetMGM oranlarına göre – Geçen sezon Spartalıları mağlup etmekte pek zorluk yaşamadı; Michigan Stadı’nda iki takım arasında tünelde yaşanan kavgayla gölgelenen 29-7’lik galibiyete imza attı.

READ  Phil Bryant, Brett Favre'nin voleybol stadyumu için refah parası almasına yardım etti

Diğer yandan 23 numara Iowa (6-1, 3-1), Minnesota’ya (3-3, 1-2) karşı Floyd of Rosedale Trophy’ye tutunmaya çalışacak; Rutgers (5-2, 2-2), Indiana (2-4, 0-3) ile karşılaştığında turnuvaya katılmaya hak kazanacak; Wisconsin (4-2, 2-1), Illinois’i (3-4, 1-3) ve eski Badgers antrenörü Bret Bielema’yı yenmeye çalışacak; Northwestern (3-3, 1-2), son dört maçından üçünü kazanan Nebraska takımıyla (3-3, 1-2) karşılaşmak için batıya yönelecek.

Saatler, tarihler, TV bilgileri ve skorlar da dahil olmak üzere 8. Haftanın Big Ten programı hakkında bilmeniz gereken her şey burada:

Gerekli okuma: Michigan’daki tabela hırsızlığı soruşturması şöyle açıkladı: NCAA, Jim Harbaugh’un programını cezalandırabilir mi?

Üniversite futbolunun 8. hafta programı

Tüm zamanlar Doğu

kibrit konum Saat (Doğu saati) televizyon
6 Nolu Penn State, 3 Nolu Ohio Eyaleti Columbus, Ohio öğlen Tilki
Indiana’daki Rutgers Bloomington, Indiana öğlen Büyük On Ağı
Minnesota, Iowa’nın önünde 23. sırada Iowa Şehri, Iowa öğleden sonra 3:30 Nbc
Wisconsin’dan Illinois’ya Champaign, IL. öğleden sonra 3:30 Fox Spor 1
(Kuzeybatı Nebraska). Lincoln, Neb. öğleden sonra 3:30 Büyük On Ağı
Michigan’da 2 Numaralı Michigan Doğu Lansing, Michigan Akşam 7:30 Nbc

8. Haftanın Big Ten sonuçları

8. Haftanın Big Ten skorlarının tamamı için buraya tıklayın.