Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Twitter, Lea Michele’in Komik Kızını seçmeye tepki gösteriyor

Twitter, Lea Michele'in Komik Kızını seçmeye tepki gösteriyor

Fotoğraf: Alice + Olivia için Astrid Stuarts/Getty Images

Bugünden itibaren Amerikan popüler kültür tarihi iki bölüme ayrılacaktır: Lea Michele Broadway’de rol aldı Komik kız canlandırmak ve sonrası. Pazartesi günü, Broadway prodüksiyonu eski Glick’in Penny Feldstein’ın yerini Fanny Price olarak alacağını ve Twitter’a bir beğeni dalgası göndereceğini duyurdu. neşeli Memler ve sıcak çekimler.

Lea Michele başrol için kampanya yürüttü Komik kız Yıllardır, o zamandan beri “Geçit törenimde yağmur yağmaz” şarkısını söyledi Sezon ortasında ilk sezonun sonunda neşeli Dizideki karakteri Rachel Berry bile, müzikalin Broadway’de yeniden canlandırılmasında başrol oynadı ve Michelle, Instagram“Gerçekleşen bir rüya, yetersiz bir ifadedir” diye yazdı. Ancak Michelle’in kaçınılmaz seçimi, interneti hızla farklı kamplara böldü: onu sevenler, iyi bir memeden hoşlananlar ve onu köleliğin bir efsane olduğuna dair daha fazla kanıt olarak görenler.

Feldstein’ın Broadway’de Fanny Price’ı oynayacağı ilk duyurulduğunda, Lea Michele Twitter’da trend oldu İnsanların hayal ettiği gibi, rolü kaybetmekten onu değiştirdi. Şimdi, sadece birkaç ay sonra, Feldstein Pazar günü ayrıldığını duyurdu. Komik kız Programın önünde canlandırın, üzerine yazın Instagram Bu “yapım gösteriyi farklı bir yöne götürmeye karar verdi.” 24 saatten kısa bir süre sonra Michelle partiye indi. Dram. Sadece bu değil, Feldstein yıldızı, Jane Lynchen iyi teknik direktör Sue Sylvester’ı oynamasıyla tanınan neşeli Altı sezon boyunca Michelle’in önünde, Michelle’in daha önce açıklandığı gibi ayın sonunda değil, 6 Eylül’de çıkış yapmasından bir gün önce gösteriden ayrılacağını duyurdu. Bu gerçekten bir bölüm neşeli canlanmak.

Michel ya da tiyatro draması ile ilgilenmeyenler ise sadece şaka için buradalar. Lea Michele şeytanla bir anlaşma yaptı ki sen de katılabilesin Komik kız Broadway’de… Ariel gibi ama sesini değiştirmek yerine okuma yeteneğini değiştirdi” Tweet yerleştirme. (Kim hatırlıyor “Lea Michele okuyamıyor“2018’in komplo teorisi mi?)

READ  Netflix dizisi Big Mouth ile tanınan Jack Knight 28 yaşında hayatını kaybetti.

Bu arada, diğerleri hayal kırıklıklarını dile getirdiler. Michelle, gruptaki toksik davranış raporlarından yara almadan çıkmış gibi görünüyor. 2020’de, bazı Michelle neşeli Yardımcı yıldızlar, müzik şovunun setinde yaşadıkları iddia edilen küfürlü davranış hakkında konuştu. Samantha Gereçleri, son sezonda yer alan Michel’i Twitter’da “ilk TV şovumu gerçek bir cehennem” yapmakla suçladı. “Sanırım herkese, şansın olsaydı, bir perukla ‘çırpınacağını’ söyledin!” Hollywood’da bir kariyeri sorgulamama neden olan diğer şok edici mikro saldırganlıklar arasında. Michelle o sırada bir özür yayınladı ve bu yorumları hatırlamamasına rağmen, “Açıkça başkalarını incitecek şekilde davrandım” dedi. Ayrıca rol alan Heather Morris neşeli, Michelle’in “birlikte çalışmaktan hoşlanmadığını” itiraf etti. Michelle daha önce de çağrılmıştı. Gerard Canonicoonunla yedek olarak çalışan Bahar uyanışı.

Michelle, toksik davranış iddiaları dalgasının ardından spot ışıklarından uzak kaldı, ancak son zamanlarda çıkış yıldönümünü kutlamak için spot ışıklarına geri döndü. bahar uyanışı. Şimdi biraz Telefon etmek Onu Broadway’e dönmesi için davet edin ve sen çoktan değiştin. Michelle’in seçiminin açıklanmasından yaklaşık bir saat sonra, eşya Duruma duyduğu kırgınlığı ve öfkeyi Twitter’dan dile getirerek, “Evet bugün çevrimiçiyim. Evet hepinizi görüyorum. Evet, umursuyorum. Evet, etkileniyorum. Evet insanım. Evet, yaşıyorum. siyah Evet, tacize uğradım. Evet, hayallerim lekelendi. Evet, Broadway beyazlığı destekliyor. Evet, Hollywood da aynısını yapıyor. Evet, sessizlik suç ortaklığıdır. Evet, gürültülüyüm. Evet, tekrar yapacağım. “

READ  Weary Lightyear'ın yönetmeni bir kez daha Lightyear'ın ne kadar gerçek olup olmadığını açıklamaya çalışıyor.