Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Thor: Love ve Thunder Marvel izleyicileri kanser hikayesi hakkında bir uyarı eklemeye çağırdı

Thor: Love ve Thunder Marvel izleyicileri kanser hikayesi hakkında bir uyarı eklemeye çağırdı

Film izleyenler, izlemeyi planlayanlara doğrudan uyarılar veriyor Thor: Aşk ve Gök Gürültüsüve Marvel’in filmin başında buna yer vermeme kararını eleştirmek.

Yeni film 2017 filminin devamı niteliğinde. Motosiklet kiralamaChris Hemsworth, Tessa Thompson ve Natalie Portman’ı canlandırıyor.

Portman, 2014’ten bu yana ilk kez franchise’a geri döndü Thor: Karanlık DünyaYönetmen Taika Waititi ile birlikte karakteri Dr. Jane Foster’a önemli bir rol verildi.

*Spoiler veriyorum – uyarıldınız*

Filmde, Jane’in 4. evre kanser olduğu ortaya çıkıyor ve bir sahnede kemoterapi aldığı gösteriliyor.

7 Temmuz Perşembe günü vizyona girdiğinden bu yana filmi izleyenler, Twitter takipçilerini Jane’in tedavilerini içeren sahnelerin, onu deneyimleyenlerin veya bunu yaşamış birini tanıyanların ilgisini çekebileceği konusunda uyarıyorlar. .

“Görmeyi planlıyorsan Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Filmde kanser/kanser tedavisine alerjinin çok yaygın bir tema ve olay örgüsü olduğunu söyleyen bir izleyiciyi uyararak, “Hazır olun ve gerekirse kendinize iyi bakın.”

Başka bir izleyici dedi ki: Spoiler yok Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Kanser fotoğrafçılığı hakkında bir uyarı vermeliydi ve içine girmeyi bilmediğimiz gerçeği korkunçtu.”

Bir başkası, “Tıbbi tetikleyicileriniz veya kanseriniz varsa, görüp görmemeye karar vermeden önce biraz Google araması yapacağım” diye ekledi. Bu film duyurulduğundan beri birçok kez bahsedildi ancak kanser sahneleri hala yoğun bir şekilde etkileniyor. Birini kanserden kaybederseniz, kendinizi hazırlayın.”

Thor: Love and Thunder’da Natalie Portman ve Chris Hemsworth

(Marvel Stüdyoları)

Bununla birlikte, bazıları filmi kanserli bir kişiyi tasvir ettiği için övdü ve bir kişi şunları yazdı: “Jane Foster hikayesi bende çılgınca bir duygusal yankı uyandırdı. Hem annem hem de en iyi arkadaşım iki yıl önce kanserle savaştı. Thor’un Jane ve Jane’in savaşmaya devam etme mücadelesi beni etkiledi.” Gerçekten evim. Sanırım hepimizin böyle bir hikaye duymaya ihtiyacı vardı.”

Bu hafta vizyona giren ve potansiyel izleyicileri uyaran bir diğer film de yeni bir Netflix belgeseli. fotoğraftaki kızHangi Birçoğu bunu “korkunç” ve “şimdiye kadarki en korkunç şey” olarak tanımlıyor..

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Artık sinemalarda okuyabilirsiniz bağımsızFilmi yargılamak Burada.

MCU hayranları yeni filmin Büyük bir arsa kapağı açtım Uzun metrajlı film serisi için. Ancak, çok beklenmedik bir oyuncuyu seriye dahil edecekleri için çok heyecanlıydılar. Filmin kredi sonrası sahnesinde.

READ  The Sopranos 79 - The Hollywood Reporter'ın aktörüydü.