Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ultra Space görevinden Pokémon Go Inbound, araştırma görevleri ve ödüller

Ultra Space görevinden Pokémon Go Inbound, araştırma görevleri ve ödüller

Ultra Space’ten geliyor bu yılki Go Fest Global etkinliği için ısınma etkinliğimiz. pokemon git.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu Pokémon Go etkinliğinde Süper Canavarlar bir kez daha beş yıldızlı baskınları istila ediyor. Bu canavarlar her gün değişecek, o yüzden mutlaka bir göz atın Ultra Space baskın masasından geliyor Her Ultra Canavarın ne zaman ortaya çıkacağını bilmek.

Baskınlarda yarışırken aynı zamanda ilerleyebileceksiniz. Zamanlanmış bir araştırma görevinden hiperuzaya geliyoruz Bu aynı zamanda Ultra Canavarlarla karşılaşma şansını da verir. Hatta bölgesel olarak seçkin Ultra Canavarlarla tanışma şansınız bile var!

Bu sayfada:

Pokémon Go’daki güçlü canavarlardan biri olan Guzzlord’la savaşımızı izleyinYouTube’da izle

Pokémon Go’da “Ultra Uzay Zamanlı Araştırmadan Gelenler” görev adımı

Ultra Space’in Geçici Araştırma Görevi tüm Pokémon Go oyuncularına ve size açıktır. 13 Temmuz 2024 Cumartesi günü saat 10:00’a (yerel saat) kadar.

Bu Araştırma Görevini tamamlamak için de zaman ayırmanızı önemle tavsiye ederiz çünkü bu size Poipole ve Naganadel dışında şimdiye kadar Pokémon Go’da piyasaya sürülen tüm Ultra Canavarları yakalama şansı verecektir. Bu, koleksiyonunda bir Süper canavarı eksik olan veya belirli bir canavar için daha fazla şeker almak isteyen herkes için mükemmeldir. Özellikle aşağıdaki görevde yer alan ve baskınların aksine kaçamayan, bölgesel olarak özel Süper Öcüleri kaçırıyorsanız.


Celesteela ve diğer bölgesel canavarlar bu görev aracılığıyla elde edilebilir.

İşte Pokémon Go’daki Ultra Uzay Zamanlı Araştırma görevi adımı ve ödülleri. Spoiler vermemeye dikkat edin ama bunu zaten yaptım, değil mi?

“Hiperuzay Araştırmasından” Adım 1/1

 • 2 baskın kazanın – Placephalon ile karşılaşın
 • Üç baskın kazanmak – Stakataka ile yüzleşmek
 • 4 baskın kazanın – Guzzlord’la Karşılaşın
 • Beş baskın kazanın – Nihilego ile karşılaşın
 • 6 baskın kazan – Kartana ile karşılaş
 • 7 baskın kazan – Celestella karşılaşması
 • 8 baskın kazanın – Xurkitree ile karşılaşın
 • 9 baskın kazanın – Buzzwole ile karşılaşın
 • 10 baskın kazan – Veromosa karşılaşması

Ödüller: 5 Buzzwole XL Şekeri, 5 Pheromosa XL Şekeri ve 5 Xurkitree XL Şekeri.


Paylaşılan Gökyüzü sezonu geldi! Şu anda Aquatic Paradise Pokémon Go’da yayında. Go Fest 2024: Global’e giden yol da Inbound from Ultra Space ile başladı! Nadir Pokémon’u avlarken, Go Battle League’de savaşırken veya PokéStop Gösterimlerinde yarışırken Rotaları, Hediye Takasını ve Parti Oyununu denemeyi unutmayın.


Pokémon Go’daki Ultra Space baskın masasından geliyor

Inbound from Ultra Space’in Pokémon Go’da yoğun bir baskın programı var, bu yüzden 5 yıldızlı baskınlarda her gün farklı bir Ultra Canavarı temsil ettiğinden kendi bölümünü ayırmanın en iyisi olacağını düşündüm. Ancak programa geçmeden önce bilmeniz gereken birkaç şey var.

İlk olarak, her gün özel bir Ultra Canavar için yerel saatle 18:00 ile 19:00 arasında bir baskın saati vardır; bu, arkadaşlarınızla bir grup baskında savaşmak için mükemmeldir. O zaman kendinizi ilk kez parlak bir Buzzwole, Pheromosa veya Xurkitree’yi yakalarken bulabilirsiniz!

Artık Buzzwole ve Pheromosa’nın ışıltılı şekilleri var!

Son olarak bu baskınlardan yakalayacağınız tüm Ultra Canavarlar özel bir arka plana sahip olacak. Bu arka planlar, önceki Go Fest etkinliklerindeki arka planlara benzer ve keyfini çıkarmanız için Pokemon özet sayfasında görünecek. Yukarıdaki araştırma misyonunda avlanan Ultra Canavarların özel bir geçmişe sahip olacağını unutmamak önemlidir. hayır Bu geçmişlere sahibim.

Bunu yaptıktan sonra Ultra Space’ten gelen baskın programına bir göz atalım:


Xurkitree’niz de artık parlak olabilir!
 • 8 Temmuz Pazartesi -Guzzlord
 • 9 Temmuz Salı – yok bir şey
 • 10 Temmuz Çarşamba – Güney Yarımküre’de Celestella ve Kuzey Yarımküre’de Kartana
 • 11 Temmuz Perşembe – Doğu Yarımküre’de Stakataka ve Batı Yarımküre’de Placephalon
 • 12 Temmuz Cuma – Amerika ve Grönland’da Buzzwole, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Hindistan’da Feromosa, Asya-Pasifik bölgesinde Xurkitree

Unutmayın; tüm Süper Bölgesel Canavarlara yukarıdaki süreli araştırma görevi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bu karşılaşmalar sırasında onları yakalamak biraz zaman alabilir ancak baskınlardan farklı olarak Pokémon, görev karşılaşmalarından kaçamaz. Bu nedenle, Uzaktan Baskın Kartlarını harcamak yerine Zamanlı Araştırma Görevinden Bölgesel Süper Canavarları yakalamanızı öneririz.

Pokémon Go’daki Ultra Space’ten Gelen etkinliği hakkında bildiğimiz her şey

Ultra Space’ten gelenler çalınacak 13 Temmuz Cumartesi günü saat 10:00’a kadar (yerel saat) Pokémon Go’da Go Fest 2024: Global’e zamanında yetişecek! Bu etkinlik, etkinlik sırasında ve etkinlikten kısa bir süre sonra tetiklenen ve hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız gereken iki ödül içerir.

Birincisi, 31. seviyeye veya daha yükseğe ulaşan tüm oyuncuların, 14 Temmuz Pazar günü saat 23:59’a (yerel saat) kadar Pokemon Trading’den Candy XL almalarının garanti edilmesidir. Go Fest 2024: Global’i satın alırsanız, etkinlik boyunca günde altı özel işlem yapabileceksiniz; dolayısıyla, bu bonusun yanı sıra, bu, nadir Candy XL’i ele geçirmek için mükemmel bir fırsat.

İkinci bonus, menzilli baskın kartlarıyla ilgilidir ve iki yarıya bölünmüştür. İlk bölümde, 11 Temmuz Perşembe gününe kadar günlük kullanabileceğiniz menzilli baskın kartı sayısının 20’ye yükseldiğini göreceksiniz. 12 Temmuz Cuma günü, 2. Bölüm başlayacak ve uzaktan baskın kartlarındaki limitin 14 Temmuz Pazar gününe kadar tamamen kaldırılacağını göreceksiniz. Go Fest Global saat 18.00’de (yerel saat) sona erdiğinde, uzaktan baskın kartlarının limiti muhtemelen geri dönecek. Ancak menzilli baskın kartlarının hiçbir sınırının olmadığı görkemli günleri yeniden yaşamak için mükemmel bir zaman. O günleri özlüyorum…


Resim kredisi: Niantik

Zaten bir Go Fest 2024: Global Pass satın aldıysanız ek ödüllerden de yararlanabilirsiniz. Bu, 14 Temmuz Pazar günü saat 23:59’a (yerel saat) kadar kuluçka makinesine yerleştirilen yumurtalar için kuluçkadan çıkma mesafesinin kısaltılmasını, günde 40 hediye açma olanağını, 7 km’lik özel bir yumurta toplamayı ve yumurtadan çıkan Pokémon için artırılmış Parlaklık oranını içerir. bu yumurtalar.

Bu 7 km uzunluğundaki özel beyaz havuz şunları içerir:


Bölgeye özgü Maractus, 7 km uzunluğundaki bu özel yumurtalardan çıkabiliyor.

Seviye 1

 • Ördek ışığı
 • Emolga
 • Paletli
 • Gangmu-o

İkinci seviye

 • Corsola
 • Budeo
 • Maractus
 • sohbet
 • Rockruff

Seviye 5

 • Larvalar
 • Rockruff, Dusk Lycanroc formuna dönüşme yeteneğine sahip

Resim kredisi: Eurogamer/Niantic

Bu ödüllere ek olarak, Go Fest 2024’e hazırlık amacıyla Inbound from Ultra Space’te küresel bir mücadele de gerçekleştiriliyor: 30.000.000 baskın savaşını tamamlayın.

Her Pokémon Go oyuncusu Global Challenge’ı tamamlamaya katılıyor ve eğer başarılı olursak, herkes Go Fest 2024: Global’de Ultra Canavarları avlamak için Beast Ball’ları kullanabilecek! Ek olarak, mücadele tamamlandıktan sonra Parti Gücü, 13 Temmuz Cumartesi günü saat 10:00’a (yerel saat) kadar baskınlarda daha hızlı şarj olacak.

Bu Küresel Mücadelenin 12 Temmuz Cuma günü aşağıdaki saatlerde sona ereceğini ve Go Festival Küresel Mücadelelerinin bundan bir saat sonra başlayacağını unutmamak önemlidir:

 • İngiltere – 21:00 (GMT)
 • Avrupa – 22:00 (CEST)
 • Amerika Birleşik Devletleri’nin Doğu Kıyısı – 16:00 (EST)
 • Amerika Birleşik Devletleri’nin Batı Kıyısı – 13:00 (Pasifik Saati)

Son olarak, Inbound from Ultra Space’in bir dizi ödemeli oyun teklifi var. Bunlardan ilki elbette Poipole ve Naganadel dışındaki tüm Ultra canavarlar için ekstra şeker ve diğer ödüllerin yanı sıra baskını tamamladığınızda bonus XP sunan bir izleme başına ödeme görevidir. Bu görev satın alınırsa şunları alacaksınız: 14 Temmuz Pazar günü saat 20:00’de (yerel saat) sona erecekBöylece Go Fest sırasında üzerinde çalışmaya devam edebilirsiniz. Bilet ücreti 4,99 £, 5 ABD Doları veya yerel para birimindeki eşdeğeridir. Kullanılamaz ve PokéCoin ile satın alınamaz, ancak yakın arkadaşlarınızdan veya daha üst düzey bir oyuncuya hediye edilebilir.


Resim kredisi: Niantik

İkinci olarak, bu etkinlik sırasında Pokémon Go eShop’ta farklı fiyatlara sahip dört ürün paketi satışa sunulacak. Bir paket baskınlara (19,99 $), diğeri kuluçkalık yumurtalara (39,99 $) odaklanır ve en ucuzu (4,99 $) hem Öğe Çantası hem de Pokémon deposunun yanı sıra bazı baskın kartları ve üreme kuluçka makineleri için depolama yükseltmeleri sunar. İlgileniyorsanız, tam paketlerin bölgesel fiyatlarınızla birlikte listeleneceği çevrimiçi Pokémon Go mağazasına gidin.

Inbound from Ultra Space etkinliğinden keyif alacağınızı ve Go Fest 2024: Global’e hazırlanmanızı umuyoruz!

READ  M2 Mac Mini'yi çarpıcı bir stüdyo monitörüyle eşleştirin ve şimdi 350$ tasarruf edin