Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Ulusal televizyonda zor bir an”

“Ulusal televizyonda zor bir an”

eğlence

Wheel of Fortune'un yakın tarihli bir bölümünde izleyiciler, bir yarışmacının üçlemeli bir bulmacaya verdiği garip tepki karşısında şaşkınlığa uğradı; sosyal medya kullanıcıları bunu hızla “şimdiye kadarki en kötü tahmin” olarak nitelendirdi ve birçok kişi oyuncunun tam olarak ne demek istediğini merak etti.

Oyuncu Gishma Tabari, Fox News Digital'e gösteri dünyası kategorisindeki viral tahmini hakkında konuştu ve “aptalca” bir şey söylemenin büyük bir endişe kaynağı olduğunu kabul etti.

“Komik olan şu ki, konuşmama devam etmeden önce kocam Saman'a gittim ve şöyle dedim… “Korkum şu ki gösteriye çıkıp herkesin bilmeyeceği aptalca bir şey söyleyeceğim veya yapacağım. Fox News Digital'e “Güleceksiniz” dedi.

“Ve tam olarak olan da buydu.”

Klip sırasında ekranda “TH- -RITI-S_-GR-E” görünene kadar harfler birer birer ortaya çıktı.

Al-Tabari, internetteki hayranların kafasını karıştıran “İngiliz Ghoul” adını hemen tahmin etti.

Köken hikayesini “Bunun sadece benim hayal gücüm olduğunu düşünüyorum” diye açıkladı.

“Orada olduğum ve tabloyu gördüğüm andan itibaren gördüğüm şey buydu. Şimdi ona bakıyorum ve şunu söylüyorum: Bu hiç mantıklı değil.”

Hatanın ardından Al-Tabari, yanlış cevap verdiğini bildiğini ancak sunucu Pat Sajak'ın “tekrar söylemesini” istediğinde şaşırdığını söyledi.

Ben aynı tahmini tekrarladıktan sonra Sajak eğlenmiş gibi göründü ve “Ah, hayır” dedi.

Aradığı cevap şuydu: “Eleştirmenler aynı fikirde.”

Oyuncu Gishma Tabari, Fox News Digital'e gösteri dünyası kategorisindeki viral tahmini hakkında konuştu ve “aptalca” bir şey söylemenin büyük bir endişe kaynağı olduğunu kabul etti. Saman ve Jashma Tabari'nin izniyle

El-Tabari şöyle düşündüğünü hatırlıyor: “Bunu neden tekrar söyledin?”

New York yerlisi, uzun süredir “Wheel of Fortune” izleyicisidir ve yarışma programını 5 yaşından beri izlemektedir.

Al-Tabari'nin cevabı sosyal medyada hızla ilgi gördü ve bazıları alay konusu oldu.

READ  Toby Keith mide kanseri olduğunu açıkladı

Al-Tabari, arkadaşlarının ona sosyal medya üzerinden eşyalarını göndermeye başlamasıyla sohbet konusu haline geldiğini öğrendiğini söylüyor.

“Resmimi gördüm ve 'Aman Tanrım. Bu benim' dedim.”

Al-Tabari, insanların kendi hatası hakkında konuştuğunu fark ettiğinde midesinin düğümlendiğini ancak hemen kendine gülmeye başladığını söyledi.

“Bazı incitici yorumlar vardı…ama açıkçası beni rahatsız etmedi…İnsanlar genel olarak kim olduğumu bilmiyor. Üniversite diplomam var, çalışıyorum… Ulusal televizyonda zor zamanlar geçirdim” dedi.

Hatta “İngiliz Ogre”yi artık bir insan olarak düşündüğüne dair şaka bile yaptı.

Çarkıfelek
Klip sırasında harfler birer birer ortaya çıktı, ta ki Al-Tabari'nin hemen tahmin ettiği gibi “TH- -RITI-S_-GR-E”, ekranda “İngiliz Ogre” belirene kadar, çevrimiçi hayranların kafasını karıştırdı. ABC

Fox News Digital'e “Eğer yeniden yapabilseydim yapacağım tek şey daha çok eğlenmek ve daha az endişelenmek olurdu” dedi.

Al-Tabari ayrıca kendisine gelen yorumların çoğunun olumlu olduğunu belirtti.

Çevrimiçi heyecana rağmen yapmaya karar verdiğim şeyi başardım: para kazanın!

Al-Tabari ayrıca para ödülü aldı ve ayrıca bir gemi yolculuğu kazandı.

Kayıt gününde iki aylık evlilik yıldönümlerini kutlayan o ve kocası, balayı olarak Bahamalar'a Disney gezisi yapmayı planlıyor.


Daha fazla yükle…
https://nypost.com/2023/12/24/entertainment/wheel-of-fortune-contestant-reacts-to-public-mocking-for-the-british-ogre-guess-a-hard-moment-on- National-tv/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL'sini kopyalayın