Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

United Way liderleri Avustralya, Turks ve Caicos Adaları’nda buluşup toplumsal etkiyi tartışıyor

United Way liderleri Avustralya, Turks ve Caicos Adaları’nda buluşup toplumsal etkiyi tartışıyor
United Way DCI Başkanı Mark Fulford, Sidney Avustralya’ya yakın zamanda yaptığı bir ziyaret sırasında, kar amacı gütmeyen kuruluşun karşı karşıya olduğu ortak çıkarları ve zorlukları tartışmak üzere Avustralya United Way Başkanı Liz Tibbs ve CEO Clayton Noble ile görüşme fırsatını değerlendirdi. ilgili ülkeler.

Fulford, United Way Australia’nın Sidney’deki ofisini gezdi, burada kuruluşun personeli ve gönüllüleriyle tanıştı ve onlara topluma hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

İki başkan arasındaki tartışmalar, gönüllülüğe ilginin nasıl teşvik edileceği, bağış toplama çabaları ve yönetim kurulu üyelerinin ve toplumun daha fazla katılımının ve katılımının nasıl teşvik edileceği arasında değişiyordu.
Benzer şekilde, kardeşlik kuruluşlarının temel alanları da benzerdir ve erken çocukluk döneminde okumaya giriş ve okuryazarlığa odaklanır.

United Way Australia, UW’nin tüm Avustralya şubelerini içerir. Sandalye İpuçları’na göre, “Temel girişimimiz OKU ÖĞREN BAŞARIN, coğrafi ve kültürel olarak farklı birçok toplulukta çalışıyor. Erken okuryazarlık becerileri ve okula hazır olma, Dolly Parton’un Hayal Kütüphanesi aracılığıyla desteklenir ve gençlerin istihdamı ve kariyer gelişimi, okul ve iş ortaklıkları aracılığıyla teşvik edilir.

United Way Australia, Sidney ve Greater NSW merkezli 20 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor ve dezavantajlılık döngüsünü kırmak için toplumu ve sistemleri dönüştürmeye kendini adamıştır. UWTCI, 12 Yönetim Kurulu tarafından yönetiliyor ve okuma ve gençlerin istihdamı yoluyla toplumu etkilemeye kendini adamış 100’den fazla kayıtlı gönüllü tarafından destekleniyor.

Fulford’a göre, “United Way TCI’nin öncelikli alanlarından biri okuryazarlıktır. Başarısı giderek artan “Evet Okuyabiliyorum” müdahale programımızı tanıtmayı başardık. Çocukları okumaya teşvik etmek ve motive etmek için çeşitli okuma etkinlikleri düzenledik ve büyük bir başarı elde eden, aşırı abone olunan Yaz Zenginleştirme Programımız da dahil olmak üzere çeşitli girişimlerimiz aracılığıyla 500’den fazla çocuğun hayatını etkiledik.

READ  Turk & Company, Knox-Precision Holdings, LLC'nin Kredi Verenler Unvan Grubunu Satın Aldığını Duyurdu

Şöyle ekledi: “Turks ve Caicos Adaları’nın geleceği parlak görünüyor, ancak hâlâ yapılacak çok iş var ve topluluklarımız ve güzel adalarımızı ziyaret etmek isteyenler de dahil olmak üzere tüm ortaklarımızın tam desteğini takdir ediyoruz. Gönüllü olarak veya birçok projemizden birine bağışta bulunuyorsanız, toplumsal katılımımız vardır.

United Way dünya çapında 37 ülke ve bölgede 1.100’den fazla topluluğa hizmet vermektedir. United Way, herkesin gelişebileceği daha güçlü, daha eşitlikçi topluluklar oluşturmak için insanları bir araya getiriyor. 11,5 milyon gönüllü, 6,8 milyon bağışçı, 29 bin topluluk ortağı ve 45 bin kurumsal ortağıyla UW, eğitime, ekonomik hareketliliğe ve sağlığa erişimi güçlendiriyor.

Siz veya tanıdığınız biri gönüllü olmak ve topluluğunuza anlamlı bir şekilde hizmet etmekle ilgileniyorsa, [email protected]