Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Universal’in 400 Milyon Dolarlık Kumarı Korkutucu Eleştirilerle Karşılanıyor – The Hollywood Reporter

Universal’in 400 Milyon Dolarlık Kumarı Korkutucu Eleştirilerle Karşılanıyor – The Hollywood Reporter

En azından ticari açıdan bakıldığında El-Mu’awwidhateyn: Mümin Aniden korkutucu görünüyor.

Planlı bir korku üçlemesinin ilk filmi. Şeytan kovucu: inanan Oldukça kötü eleştiriler alıyor; Rotten Tomatoes’ta yalnızca yüzde 27 puan alıyor.

Bu alışılmadık bir durum Şeytan kovucu Eleştirmenleri etkilemeyen filmler. Dizi, William Friedkin’in ikonik 1973 klasiğiyle başlamış olabilir, ancak önceki dört bölümden hiçbiri fazla beğeni toplamadı.

ama Şeytan kovucu: inanan (fragman aşağıda) Bu sadece bir devam filmi değil. Universal’ın ödeme yaptığı bildirildi 2021 yılında franchise haklarının alınması için 400 milyon dolar, mümin İki zincirin daha başlatılmasına yardımcı olmak için yeterli ivmeyi yaratması gerekiyor.

Film, 30 ila 35 milyon dolar arasında iyi bir açılış hafta sonu bekliyordu (aslında en iyi potansiyel franchise). Bugün yayınlanan revizyonların bilet satışlarını etkileyip etkilemeyeceği belli değil; Korku filmleri sıklıkla incelenebilir. İzleme, Universal’in yakın zamanda piyasaya sürülen açılışıyla aynı seviyede Rahibe 2. Ancak yapımcı Jason Blum’un da belirttiği gibi Bağımsız Tel Martta, El-Mu’awwidhateyn: Mümin Bazı şaşırtıcı gişe getirileri yaratması gerekiyor. Blum’un 2018’i yeniden başlatması Cadılar Bayramı Bayilik (ki, örneğin müminYine David Gordon Green’in yönettiği) 77 milyon dolara açıldı.

“Şimdiye kadar yaptığım en tehlikeli film henüz vizyona girmedi.” Bloom dedi ki (M3GAN, Çıkmak, Siyah telefon), günümüzün en üretken ve başarılı korku film yapımcısı olarak kabul ediliyor. “bu o Ve şeytan kovucu. Sadece çok pahalı olduğu için. Ucuz olduğu için yaptığımız her şeyde başarının önündeki engel genellikle inanılmaz derecede düşüktür. ile Ve şeytan kovucu“Yüksek.”

Film, kızı (Lydia Jewett) ve arkadaşı (Olivia Marcum) ele geçirilen Victor Fielding’in (Leslie Odom Jr.) etrafında dönüyor. Ellen Burstyn de orijinal filmden bu yana ilk kez seriye geri dönüyor.

READ  Gerçek Ev Hanımı yıldızı hapishanede minimum güvenlik gerektirir

“Topu iki katına çıkarın, eğlencenin yarısı” ofsaytta New York Times. AV Kulübü Ona “D” verdi Şöyle tanımlandı: “Film, hiçbir zaman tutarlı bir tema veya varlık nedeni haline gelmeyen, olgunlaşmamış fikirlerden oluşan bir çanta.” Başka bir eleştirmen O arayana kadar mümin “Odom’un dehasına rağmen yılın en kötü korku filmi.” Bazı olumlu notlar da var Bekçi Ve imparatorluk aralarında.

İncelemeler en son düşük bütçeli programları takip ediyor fikir Lionsgate franchise’ı X testereRotten Tomatoes’ta yüzde 84 puan alan ve A24’te mütevazi bir şekilde üretilmiş korku oyunu olan, Benimle konuşYüzde 94 oranında “taze” notu aldı. Ancak her iki oyun da beklendiği gibi 30 milyon dolarlık yurt içi açılış haftasonuna yaklaşmadı mümin Tarafından kaydedildi Rahibe 2 – Rotten Tomatoes’da yalnızca yüzde 52 puan aldı.

Yönetmen Green yaklaşan filmin yönetmenliğini üstlenecek. Şeytan kovucu: aldatıcı2025 yılında vizyona girmesi planlanan ve henüz adı belli olmayan üçüncü bir film. içinde “Hollywood Muhabiri”Eleştirmen David Rooney filmi incelerken şu tahminde bulundu: “David Gordon Green’in, John Carpenter’ın ezber bozan tarzını yeniden canlandırma girişimlerine ne kadar sevgi duyuyorsunuz?” Cadılar Bayramı Belki franchise az çok sizin bu konudaki hislerinize uyuyordur El-Mu’awwidhateyn: Mümin“.

yeni Şeytan kovucu Devam filmleri, örneğin süper kahraman filmleri gibi diğer serilere göre ilk girişin hit olmasına daha az bağımlı olabilir çünkü hayranlar korku filmi serilerinin başarılı veya başarısız olmasına alışkındır ve Şeytan kovucu Marka onlarca yıl öncesine dayanıyor.

Olasılık mümin Muhtemelen düşük performans, Universal’in çok filmli, korkudan ilham alan bir franchise başlatmaya yönelik başka bir pahalı girişiminin hayaletini akla getirmelidir: 2017’de başlayan ve iptal edilen Dark Universe Classic Monsters serisi. Mumya Tom Cruise’un başrol oynadığı yeniden başlat.

READ  Jeremy Renner, iyileşme sürecindeki bu aktiviteye ilk girişiminde "gözyaşlarına" neden oldu

ile müminAncak gişe takibi olumlu, ancak eleştirel eleştirilerin tümü o kadar önemli olmayabilir.

Ancak Universal yöneticileri bazı dualar etmek isteyebilir.