Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Victoria Alonso, Marvel Studios’tan ayrılıyor – The Hollywood Reporter

Victoria Alonso, Marvel Studios’tan ayrılıyor – The Hollywood Reporter

Victoria Alonso, uzun süredir Marvel Studios CEO’su ve şirketteki çalışmaları ilk yıllara dayanan yüksek profilli bir karakter. Demir AdamBirden fazla kaynağa göre stüdyodan ayrıldı hollywood muhabiri.

Kaynaklar, ayrılma nedenlerinin belirsiz olduğunu ancak Marvel Friday’den ayrıldığını söylüyor.

Alonso, Marvel Sinema Evreni’nin ilk günlerinden beri şirkette çalışıyor, 17 yıllık kıskanılacak bir görev süresi oluşturuyor ve stüdyonun Beverly Hills’deki bir Mercedes-Benz bayisinin tepesinde faaliyet göstermekten Disney’in satın alınmasına kadar büyümesini izliyor. MCU, görev süresi boyunca film tarihinin en çok hasılat yapan franchise’ı oldu.

Alonso stüdyoya 2006’da Görsel Efektler ve Post Prodüksiyon Başkanı olarak katıldı ve 2008’de Yardımcı Yapımcı olarak Marvel Sinematik Evreni’nin kurulmasına yardımcı oldu. Demir Adam. Yardımcı Yapımcı olarak görev yaptı Demir Adam 2 (2010), Boğa (2011) ve Kaptan Amerika: İlk İntikamcı (2011). Alonso, Sorumlu Yapımcılığa yükseltildi Yenilmezler (2012), 1,5 milyar dolar hasılat yapan ve Marvel’ı yeni zirvelere taşıyan, paylaşılan bir sinema evreni kavramının gerçekten işe yarayabileceğini kanıtlayan dönüm noktası niteliğindeki film.

Alonso, sonraki Marvel sürümlerinde sorumlu yapımcı olarak görev yaptı ve ayrıca Disney+ TV dizisinde çalıştı. 2021 yılında Fiziksel Efektler ve Post Prodüksiyon, Görsel Efektler ve Animasyon Prodüksiyon Başkanlığı’na terfi edecektir.

Geçen yıl Oscar adayı International’ın yapımcılığını da üstlendi. Arjantin, 1985.

Gidişi gölgede geliyor Karınca Adam ve Yaban Arısı: QuantumaniaGişede ve eleştirmenler ve hayranlar arasında kötü performans gösterdi.

Alonso, perde arkasındaki çalışmalarına ek olarak, stüdyonun oyunculuk çabalarında önemli bir elçi oldu ve Disney’in Florida ile “Benim Gibi Söyleme” tasarısı konusunda Florida ile olan anlaşmazlığı sırasında sesini yükseltti. Eşcinsel olan Alonso o sırada “Marvel Studios’ta olduğum sürece temsil için savaşacağım” dedi.

Adlandırılmış biri Español’daki İnsanlar 2019 ve 2020’nin En Etkili İspanyol Kadınları dergide yer aldı THRBirkaç kez “Eğlence 100’deki Kadınlar” listesi.

READ  Gwyneth Paltrow'un kayak kazası davası tanıklığının ikinci haftasına giriyor