Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Video: Dallas Turk Darkfest'te 90 Ayaktan Vurdu ve Köprücük Kemiği Kırıldı

Video: Dallas Turk Darkfest'te 90 Ayaktan Vurdu ve Köprücük Kemiği Kırıldı

Darkfest bu hafta Güney Afrika'da başladı ve halihazırda bazı büyük uğurlamalar var. Ne yazık ki 2023 Red Bull Rampage, beşinci sırada bitiren Dallas Turk'ün darkfest'inin 90. footer'a biraz fazla hızlı girdikten sonra köprücük kemiğini kırmasıyla erken sona erdi. Ameliyat geçirdiğini ve 4-5 hafta içinde tekrar ata binmeyi beklediğini söylüyor.

İşte güzel bir slam millet

Başından beri neyin yanlış olduğunu tamamen biliyordum, 90 için biraz fazla hızlı gittim. Hafif bir esinti ve havadaki nem, atlamaların çoğunun normalden daha yavaş koşmasına neden oldu. Rüzgar lastiklerime çarpıp beni sağa sola savurdu. Muhtemelen 100 – 105 feet'e indi

Kırık köprücük kemiğiyle çekip gittiğin için çok teşekkür ederim. Seni korkuttuğum için özür dilerim @woodstockturk ve hastanede işlerimi halletmeme yardım ettiğin için teşekkürler. Zaten ameliyattan 4-5 hafta sonra ata binecek.

Bir bakıma bu kaza bir lütuftu çünkü çalışmaya devam etmem ve o büyük rüzgar zihniyetini mükemmelleştirmem gerekiyordu. Bisikletten uzakta geçirdiğim zamanı gerçekten takdir ediyorum ve ona farklı bir şekilde yaklaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Sahada etimi parçalamama izin verdiğin için teşekkürler @samreynolds26. Daha fazlası için geri döneceğim, bunu o kadar çok istiyorum ki

Thallus Türk

Darkfest'in tüm haberlerine buradan göz atın ve gözünüzü açık tutun Pinkbike'ın Instagram'ı Kamera arkası görüntüleri için.

READ  Erkekler futbolu Mesih'in ikinci yarıdaki hamlesine yenik düştü