Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Video Floyd Mayweather, Super Rizin ana etkinliğinde ikinci turun sonunda Mikuru Asakura’yı durdurdu

Video Floyd Mayweather, Super Rizin ana etkinliğinde ikinci turun sonunda Mikuru Asakura'yı durdurdu

Floyd Mayweather bazı yumruklar aldı Mikuru Asakura Süper Rizin’in ana başlığında. Ama sonunda, hızı ve gücü MMA emektarı için çok fazlaydı ve ikili-punch kombosu, saniyenin sonunda ona bir TKO getirdi.

Mayweather daha sonra, “Burada olduğum için mutluyum, tekrar teşekkürler” dedi. “Bu gece hayranlara heyecan verebildiğimiz için çok mutluyum. Beni kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Daha sonra döneceğim.”

Asakura, şovun üç rauntluk maçındaki heyecanı verdi, Mayweather’ı bazı güzel vücut çekimleriyle ve bir tanesi de mağlubiyetsiz boksörün kafasını içeri çeviren bir sağa doğru kırdı. İkinci tur sona erdiğinde Mayweather’ı kovaladı ve anlaşmayı imzalamaya çalıştı.

Bunun yerine, sağa ve sola düz bir kanca yakaladı ve paspasın üzerinde sallanmasına neden oldu. Ayağa kalktığında, titreyerek ayağa kalktı ve hakem Kenny Bayliss, Japonya’nın Saitama kentindeki Saitama Super Arena’daki mücadeleye el salladı.

Mayweather, kendisine bir kavgaya bakması için meydan okuyan rakibini hemen kucakladı ve K-1 kickboks veterineri Kouzi’den sonra Cumartesi günü ortak başlıkta yer alan koruması Jizzy Mack’ten bir grup çekti. çınlayan bir kurşunla oraya gönderdi.

Asakura ilk başta sallanarak çıktı, vücuduna ve kafasına güçlü atışlar yaptı. Şutları, daha hızlı, daha sıkı yumruklara karşı birkaç kez yaptığı gibi zekice yoldan çıkan Mayweather’dan çok daha az verimliydi.

Asakura, Mayweather’ın otoritesine meydan okuyarak fiziksel bir atış yaptıktan sonra ellerini havaya kaldırdı. Saniyede birkaç düz haktan ilkini aldığında, güç, 45 “para”da bile tuttuğu hız kadar önemli değildi.

Kalabalığa teşekkür ederek ve geri dönme sözü veren Mayweather, ana etkinlikten önce kısa bir görünüm yaptıktan sonra ring kenarında oturan eski rakibi Manny Pacquiao’yu kabul etti. Yüz yüze ya da çağrı yoktu; Floyd, uzak bir hafızada YouTuber Logan Paul’a karşı yaptığı şovla dördüncü sergi maçından ve üçüncü net galibiyetinden (sonuç sunulmamasına rağmen) memnun kaldı. Mayweather ikinci kez yurtdışına Japonya’ya uçtu ve temizlendi.

READ  Seattle Mariners, Matt Brach'i RHP'nin göz merkezi rolü olan Triple-A'ya gönderdi