Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Warriors ve Bob Myers, Sözleşme Uzatma Konusunda Şu Anda Ayrı: Kaynaklar

Warriors ve Bob Myers, Sözleşme Uzatma Konusunda Şu Anda Ayrı: Kaynaklar

Golden State Warriors ve basketbol operasyonları başkanı Bob Myers’ın aylardır sözleşme uzatma konusunda somut bir görüşme yapmadığını ve her iki tarafın da Myers’ın takımdan çekilme olasılığına hazırlandığını söyledi. atlet. Sözleşmesi 30 Haziran’da sona eriyor.

Lig kaynakları, iki tarafın birkaç ay önce karşılıklı teklifler ve karşı teklifler verdiğini ve o zamandan beri yeni bir anlaşma üzerinde herhangi bir etkisinin olmadığını söylüyor. Warriors henüz Myers’ı şaşırtan bir teklif sunmadı, ancak aynı zamanda – yönetici gıda zincirinin zirvesine yakın – rekabetçi bir pazar teklifinin bile Myers’ı Nisan 2011’de asistan olarak katıldığı takımda tutmayabileceğine dair artan bir his var. Nisan 2012’de General Motors’a terfi etmeden önce genel müdür.

Kaynaklar, son dokuz sezonda dört NBA şampiyonluğunun mimarı olan Myers’ın özel sermaye fonları ve diğer profesyonel spor liglerindeki rollerle kazançlı işlere çok ilgi duyduğunu ekledi. Myers’ın Haziran ayında sözleşmesi sona erdikten sonra medyada çalışma ihtimali var. Geçen yıl ayak parmaklarını podcasting dünyasına daldırdı.

Myers’ın önümüzdeki haftalarda Warriors’ın geleceğiyle ilgili kararını resmi olarak açıklaması bekleniyor. Bu süre, başka bir organizasyonel dayanak olan Myers’ı ön büroda lider bir ses olarak tutma arzularını dile getiren dört franchise efsanesi olan Steve Curry, Draymond Green, Klay Thompson ve Steve Kerr ile bazı önemli konuşmaları içerebilir.

Bu, Warriors için hayati bir yaz. Green’in 27,6 milyon dolarlık bir oyuncu opsiyonu var ve Temmuz ayında serbest oyuncu için test edebilir. Thompson’ın sözleşmesinde bir yılı ve 43.2 milyon doları kaldı. Tüm bunlar, Warriors’ı 400 milyon dolara ve seviye sahibi Joe Lacob’un daha önce dokunmayacağını söylediğinden daha fazlasına çıkarabilecek – artan CBA cezalarıyla bağlantılı olan – daha yüksek maaş faturası ve lüks vergileriyle birleşti.

READ  İflas başvurusunda bulunmayı planlayan Diamond Sports; MLB, oyunları geçici olarak ücretsiz yayınlamayı planlıyor

Yani sorular acil. Green için hangi çok yıllı sayı anlamlı olur? Thompson ile makul bir sözleşme uzatması öne sürülebilir mi? Herhangi birinin – belki Jordan Paul ve artan maaşının – bunu finansal olarak mümkün kılmak için yer değiştirmesi gerekiyor mu? Carrie tüm bunlar hakkında ne düşünüyor? Peki ya sözleşmesinin son sezonuna giren Kerr?

Daha derine git

Warriors’ı yok etmek, şimdi Dynasty bu önemli yazda nerede duruyor?

Ama en acil olan şey: Warriors’ın ön bürodaki son kararları tam olarak kim verecek?

Kerr Salı günü yaptığı açıklamada, “Kuruluşumuzun bu yaz halletmesi gereken çok şey var.” “Sözleşme durumum listenin en üstünde değil, olmamalı da. Şu anda Bob’un sözleşme durumu 1 numara çünkü bu, verilecek birçok oyuncu kararını, sözleşmeleri, draftları ve serbest oyuncuyu etkiliyor. Sıraya geleceğiz.” Eşyalarım Ne zaman oldu ve bunun için hiç acelem yok.”

Mike Dunleavy Jr., bu hafta Chicago’da düzenlenen genel menajerlik toplantılarında Warriors’ı temsil etti. Bu anormal bir şey değil. Dunleavy, geçen yıl boyunca birçok toplantıda ve diğer günlük görevlerde Myers’ın yanında yer aldı. Dunleavy’nin gitmesi durumunda Myers’ın doğal halefi olarak görülmesinin nedenlerinden biri de bu, giderek büyüyen bir olasılık.

gerekli okuma

(Fotoğraf: Kyle Terada/USA Today)