Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

WGA, 2023 Tony Picket Ödüllerini Almayacağını Açıkladı – The Hollywood Reporter

WGA, 2023 Tony Picket Ödüllerini Almayacağını Açıkladı – The Hollywood Reporter

Amerika Yazarlar Birliği Pazartesi günü 2023 Tony Ödüllerini almayacağını duyurdu.

Sendika yaptığı açıklamada, daha önce bildirildiği gibi geçici bir anlaşma müzakere etmeyeceğini veya Tony Ödüllerini kaybetmeyeceğini, ancak bu yılki şovu hiçbir şekilde ileriye taşımayacağını söyledi.

Sendika, “Tony Awards Productions (Broadway League ve American Theatre Wing arasındaki bir ortak girişim), WGA’dan gelen belirli talepleri karşılamak için bu yılki şovu değiştirdiklerini bize bildirdi, bu nedenle WGA şovu seçmeyecek” dedi. “Onların yanımızda olduğu gibi, biz de grevimizden etkilenen Broadway’deki işçi arkadaşlarımızın yanındayız.”

Açıklama, Broadway topluluğu için bir dayanışma mesajının yanı sıra, CBS ve Paramount’a teslim olmayı reddetme sorumluluğunu üstlendi.

Açıklamada, “2023 Tony Ödülleri’nin formatında değişiklik yapma sorumluluğu Paramount/CBS ve müttefiklerine aittir” denildi. “WGA tarafından temsil edilen yazarlar için adil bir sözleşme müzakere etmeyi reddetmeye devam ediyorlar.”

Haber, Tony Ödülleri yönetim komitesinin WGA’ya başvuracağına ve harika yazarlardan yayınla birlikte televizyonda yayınlanan ödül törenine gözcülük yapmamalarını istediğine karar verdiği gün geldi. Bu, sendikanın Cuma günü programın yapımcılarına devam eden grev sırasında televizyonda yayınlanan törene devam etme tavizini vermeme kararının ardından geldi.

Habere yanıt olarak Equity Başkanı Kate Shindel, WGA Batı ve Doğu Temsilcisine teşekkür etti. Twitter’dan Hisse senedi üyelerini “toplantılarına katılımlarını ikiye katlamaya” teşvik etmeden önce.

Devam etti, “Ah, ve yeterince söylenemeyeceği için: Bu hala bir #AMPTP hatası ve yazarlar bu konuma yerleştirilmemeliydi.” “Zaafını takdir edebilir ve suçluları gösterebiliriz, değil mi?”

76. Yıllık Tony Ödüllerinin 11 Haziran’da New York City’deki United Palace’da verilmesi planlandı ve CBS’de 20-11pm EST / 17-20pm PT’de yayınlanacak ve ayrıca Paramount + On Demand’da canlı olarak yayınlanacak.

READ  Lizzo, Biden'ın bağış toplama performansından sonra gizemli bir açıklama yaptı

hollywood muhabiri Yorum için CBS ve Tunus temsilcilerine ulaştı.

15 Mayıs 20:03 Equity başkanından aktör Kate Shindel’e sosyal medyadan yapılan açıklama ile güncellendi.