Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Winston Pasuris, Turks ve Caicos Sahillerinde olağanüstü bir temizlik lideridir.

Beaches Turks and Caicos (PTC) Resort’ta temizlik sorumlusu olan 23 yaşındaki Winston Pasuris, sihirle yaşıyor, Turks ve Caicos Adaları (TCI) konaklama endüstrisinde lider, yolu biliyor ve gidiyor. Özellikle liderlik ettiği ekibe rehberlik ederken.

Altı aylıkken Güney Caicos’a gelen bu mükemmel profesyonel, yolcu gemilerinde önceki yılların deneyiminin ardından kariyerine Kasım 1999’da BTC’de başladı. Winston’ın karada kalma ve çocuklarına bakma vizyonu, denizdeki bir yaşamdan uzaklaşmasının ve tatil yerinin kapılarından temizlik sorumlusu olarak geçmesinin ana nedenidir.

Bekar bir baba olan Pasuris, çocukları hakkında her konuştuğunda neşeleniyor ve her şey dahil aile tatil beldesinde sadece misafirlere değil, liderlik ettiği kişilere de mükemmel hizmet vermekten gurur duyuyor.

“Bir takıma liderlik etmesi istendiğinde sabır, disiplin ve bolca pratik gerekir. Her lider önce bir takım oyuncusu olarak çalışır ve ardından bir takıma liderlik etme sorumluluğu verilmeden önce bilinçli bir lider olur. Her gün işte yeni bir şey öğreniyorum ve tüm tesis ekibi üyelerine sunulan kurslarda öğrendiklerimi kullanmak için de bir fırsat,” diye paylaşıyor Pasuris.

Basuris, sektördeki büyümesini paylaşırken, yolculuğu boyunca kendisine rehberlik eden birçok lidere ve her birinin büyümesine katkıda bulunan katma değerli unsurlara dikkat çekiyor.

“Liderlik tarzlarını takip ettiğim ve günlük yönetimime dahil ettiğim şirketteki üç güçlü liderin desteğini ve rehberliğini aldım. Shawn DaCosta şu anda COO olarak görev yapıyor; Adrian Whitehead, şu anda Sandals’da Genel Müdür. Royal Bahamian ve Beaches Turks and Caicos’ta şu anki Otel Müdürü Sharon Fagan. .Her birinin farklı bir liderlik tarzı var, ancak üçü de beni bugün olduğum lider yaptı,” diye ekledi Pasuris.

Beaches Turks ve Caicos Genel Müdürü James McNally, Pasuris’in yıllar boyunca büyük bir varlık olduğunu paylaştı: “Winston, tavrı ve iş ahlakı, yönettiği kişilerin kendilerini güçlü, rahat ve güçlü hissetmelerine izin veren yıldız bir lider. zorlu zamanlarda kendi büyümeleri ile parlar.O, eldeki görevlere odaklandığı ve çözüm önermeye hazır olduğu için etrafınızda olmasını isteyeceğiniz insanlardan biridir.

READ  Türk Telekom'un 5G'ye yenilikçi girişimi

Fransız Köy Müdürü Gary Turnquest, “Nazik bir dev güven verir ve her zaman sakin bir tavır sergiler. Winston, çalışma arkadaşları ve misafirleri için ortamı daha rahat hale getirmeye yardımcı olurken, ekibin fırsatları başarıya dönüştürmesine yardımcı olmaya her zaman hazırdır.

Beaches Turks and Caicos ile konaklama sektörünün gelişimi, şirketin ön saflarında büyüme fırsatı olduğu için her ekip üyesinin parmaklarının ucunda. Pasuris, kendisine akıl hocalığı yapanlardan güç alarak büyümeye devam ediyor.

Pasuris, “Organizasyondaki en büyük zorluğum, çözüm bulmak istediğim için kendi başıma aşamayacağım engellerle karşılaştığım zamandır. Ancak, yaptığım işte mükemmelleşmek için ekibimin ve yönetimin tam desteğine güvenebildiğim için en büyük gücüm olan ekibime güvenmeyi öğrendim. Şirketin.”

BTC ekibinin kişisel desteğini değerlendiren Pasuris, 2017’de yine bir kasırganın geçişine dikkat çekti. Tesiste kalın. Bu, korkutucu olduğu ortaya çıkan dönemde küçük oğlumu yanımda tutmamı sağladı. Bu organizasyonun değerini ve ekip üyelerini nasıl desteklediğini gerçekten takdir etmemin nedenlerinden biri de bu” dedi Pasuris.

Kat Hizmetleri Müdürü Jennifer Lee şunları paylaştı: “Winston, her duruma uyum sağlama yeteneğine sahip olan ve durumların onu yıldırmasına izin vermeyen liderlerden biridir. Bu kalite özellikle bu sektörde önemli ve Pasuris ekibimizin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum.