Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

WWE, Avustralya'daki Elimination Chamber'a yeni bir şampiyonluk maçı ekliyor

WWE, Avustralya'daki Elimination Chamber'a yeni bir şampiyonluk maçı ekliyor

WWE, 24 Şubat Cumartesi sabahı Elite Chamber'ın canlı şovu öncesinde bu gece Avustralya'nın Perth kentinde bir basın etkinliği düzenledi.

Elimination Chamber kartı şu anda çok az, şu anda sadece dört maç planlanmış durumda. Bunu akılda tutarak WWE, bu basın etkinliği sırasında yeni bir Elimination Chamber maçı duyurdu. Ancak maç ana kart yerine başlama şovunda oynanacak. Kabuki Warriors (Asuka ve Kairi Sane), WWE Kadınlar Takım Şampiyonası'nı Candice LeRae ve Indi Hartwell'e karşı savunacak. Hartwell Avustralyalı olduğundan bu onun için özellikle heyecan verici bir haber.

Başlangıç ​​gösterisi ana karttan bir saat önce başlar. ABD'nin Doğu Kıyısındayım, yani benim için bu, SmackDown'un Cuma gecesi bölümünün yayınlanmasının bitiminden sadece birkaç saat sonra, ön gösterinin sabah 4'te ET'de başlayacağı ve ana kartın sabah 5'te ET'de başlayacağı anlamına geliyor. .

Elimination Chamber'daki gösteri öncesi takım şampiyonluk maçına uyum sağlamak için uyku programınızı yeniden düzenlemeyi planlıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlardan bize bildirin ve güncellenen Elimination Chamber kadrosuna göz atın:

  • Adli Departman: Becky Lynch, Bianca Belair, Liv Morgan, Tiffany Stratton, Naomi, Raquel Rodriguez vs.
  • Adli Departman: Drew McIntyre, Randy Orton'a karşı, Bobby Lashley, L.A. Knight'a karşı, Kevin Owens'a karşı, Logan Paul'a karşı
  • Kadınlar Dünya Şampiyonası: Rhea Ripley (ş) Nia Jax'e karşı
  • Tartışmasız Takım Şampiyonluğu: Kıyamet Günü (C) ve Güçlü İngiliz Stili
  • Cody Rhodes ve Seth Rollins ile Grayson Waller Etkisi
  • WWE Kadınlar Takım Şampiyonası: Kabuki Warriors (ş) Candice LeRae ve Indi Hartwell'e karşı (Başlangıç ​​Gösterisi)
READ  Kapıcı, Depp v Heard davasında ifade verirken vape ve sürücüleri izledi | Johnny Depp