Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

WWE, WrestleMania 40'ta şampiyonlukları paylaşıyor, Awesome Truth ve A-Town Down Under kemerleri alıyor

WWE, WrestleMania 40'ta şampiyonlukları paylaşıyor, Awesome Truth ve A-Town Down Under kemerleri alıyor

Gelecek vaat eden takım etkinlikleriyle dolu bir WrestleMania haftasonunda, WWE Tartışmasız Takım Şampiyonası için altılı takım meydan okuyucu merdiven maçı kaostan başka bir şey değildi. Merdivenler paramparça oldu, masalar ve sandalyeler cesetlerin üzerine devrildi ve ortalık yatıştığında, Awesome Truth ve A-Town Down Under'da bir değil iki yeni şampiyon taçlandırılmıştı.

reklamcılık

Merdiven maçının başında iki şampiyonluk ayrıldı ve Raw Takım Şampiyonası ile SmackDown Takım Şampiyonası ayrı ayrı düzenlendi. DIY, The Judgment Day, New Catch Republic, The New Day, A Awesome Truth ve A-Town Down Under, Philadelphia kalabalığının üzerinde asılı kalan mevcut etiket takımı şampiyonalarından biri veya her ikisi için hemen yarışmaya başladı.

A-Town Down Under'dan Austin Theory ve Grayson Waller için başarı erken geldi ve her iki adam da SmackDown Takım Şampiyonası'nı kazanmak için merdiveni tırmanabildi. Waller ve Theory dikkatlerini sadece birkaç metre ötede asılı olan “Raw” Takım Şampiyonası'na çevirmeye başladılar, ancak Waller kendini ringin dışına yerleştirilmiş bir masaya çarpmış halde buldu ve bu umutlar yeterince suya düştü.

reklamcılık

Tüm takımlar “Raw” Takım Şampiyonası için yarışmaya başladı. Theory, A-Town Down Under için Takım Şampiyonasını yeniden birleştirmeye çalıştı, ancak New Catch Republic'ten Birminghammer tarafından kısa sürede karşılandı. R-Truth kendisini ringde bir merdivenle tek başına bulana kadar daha fazla kaos ortaya çıktı. R-Truth merdivene tırmanıp Raw Takım Şampiyonası için karabinayı açarken Philly aklını kaybetti. Bu, R-Truth'un yaklaşık 25 yıllık kariyerindeki ilk WrestleMania galibiyeti ve Awesome Truth'un ilk Raw Takım Şampiyonası galibiyeti.

Bu yazının yazıldığı an itibariyle, Tartışmasız WWE Takım Şampiyonası resmi olarak “Raw” ve “SmackDown” WWE Takım Şampiyonası'na devredildi. Bu maç, Doomsday'in 173 günlük saltanatının birleşik şampiyonluklarla sonunu işaret ediyordu.

READ  Christina Ricci, Netflix'te 'Çarşamba'da Adams ailesine geri döndü