Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

FireHouse'un solisti CJ Snare 64 yaşında hayatını kaybetti

FireHouse'un solisti CJ Snare 64 yaşında hayatını kaybetti

FireHouse'un kurucu solisti CJ Snir, 64 yaşında hayatını kaybetti.

“Love of a Lifetime” ve “When I Look Into Your Eyes” adlı single'larıyla 1990'ların başında Hot 100 listesine giren grup, Pazar günü Snir'in ölümünü açıkladı. Sosyal medyada.

Hayatta kalan üyeler, “Bugün rock and roll için üzücü bir gün” diye yazdı. “Rock and roll savaşçısı, solisti ve Firehouse kurucu üyesi CJ Snare kardeşimizi kaybettiğimizi büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz. CJ Snare, 5 Nisan 2024 Cuma gecesi evinde beklenmedik bir şekilde vefat etti. 64 yaşında bir gençti.

Ölüm nedeni belirtilmedi ancak Snir'in ölümü, Snir'in ölümünden altı ay sonra gerçekleşti. açık Karın ameliyatı olacak. Grup başlangıçta konserlerini erteledi ancak Snare iyileşene kadar tam bir şarkıcı tuttu.

YouTube çıkartması

Sadece Bir haftadan beri, Snir sosyal medyada şunları yazarak yakında sahnelere döneceğini ima etti: “Her geçen gün daha güçlü hissediyorum! Siz farkına bile varmadan FireHouse'la sahneye geri döneceğim. Önceliğim sağlık olduğundan dönmeden önce tamamen iyileşeceğim.

FireHouse yaptığı açıklamada, “Hepinizin bildiği gibi, CJ'nin ameliyat sonrası iyileştikten sonra bu yaz grupla sahneye dönmesi bekleniyordu” dedi. “CJ'in ani ölümü hepimizi tam bir şoka soktu. CJ, son 34 yıldır Firehouse'la aralıksız dünya turnesine çıkan, bu neslin en iyi vokal yeteneklerinden biriydi.

1980'lerin ortasında kurulan FireHouse, 1990'da, “Don't Treat Me Bad” ve “Love of a Lifetime” gibi saç metal marşları haline gelen bir çift single'ın yer aldığı kendi adını taşıyan ilk albümleriyle listelerde fırtınalar estirdi. Bunlardan biri olan Yazma bir pusudur. Eski şarkı, son yıllarda John Cena'nın başrol oynadığı bir süper kahraman şovunda yer aldığında yeniden canlandı. barış yapıcıSon güç şarkısı YouTube'da 88 milyondan fazla izlendi.

READ  Caz enstrümanının kralı Joe Di Francesco 51 yaşında öldü.

Yaygın

YouTube çıkartması

Grubun ikinci albümü olmasına rağmen – 1992 Ateşi tut – Grunge ve alternatif rock patlamasının ortasında gelen FireHouse, kardeşlerinin çoğu ortadan kaybolurken, Hot 100'e LP'nin “Reach for the Sky” ve “When I Look Into Your Eyes” adlı single'larıyla yerleşirken de güncelliğini korudu. Bu da sekiz numaraya kadar yükseldi ve listelerde en büyük hiti oldu.

FireHouse 2003'ten sonra yeni müzik içeren bir albüm çıkarmazken En yoğun zamanGrup pusu ameliyatı sırasında aktif kaldı. Snare grup arkadaşları “Cennete uzan CJ! Ailen, arkadaşların, hayranların ve grup arkadaşları seni sonsuza kadar özleyecek” diye ekledi. “Artık meleklerle şarkı söylüyorsun.”

YouTube çıkartması