Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

X-Men '97'nin yaratıcısının, galadan haftalar önce Marvel tarafından kovulduğu bildirildi

X-Men '97'nin yaratıcısının, galadan haftalar önce Marvel tarafından kovulduğu bildirildi

Marvel Studios, yakında çıkacak Disney Plus animasyon serisinin yaratıcısı Beau DeMayo'yu kovdu x-Men '97, buna göre Hollywood Muhabiri. De Mayo daha önce başka bir Marvel şovunun yapımcılığını ve senaryosunu yazmıştı. Ay Şövalyesi, Ve ayrıca üzerinde çalıştım büyücü, The Witcher: Kurt Kabusu, Ve Star Trek: Garip Yeni Dünyalar. Çatışmanın geçen hafta başında meydana geldiği bildirildi ve ne Marvel ne de DeMayo temsilcileri karar hakkında yorum yapmadı. Marvel da yanıt vermedi kenarYorum talebi.

DeMaio'nun ayrılışındaki zamanlama alışılmadık bir durum, göz önüne alındığında X-Men '97 Yaklaşık bir hafta sonra, 20 Mart'ta Disney Plus'ta prömiyeri yapılması planlanıyor. DeMayo olarak yatırıldı Yaratıcı ve yönetici yapımcı Gösterinin ilk sezonunun tamamı boyunca. Hatta yaklaşan ikinci sezonunun yazım görevlerini bile bitirdi. X-Men '97 Üçüncüsü için ekibiyle görüşmelerde bulundu. TR adı geçen.

X-Men '97 Hikayeye devam et X-Men: Animasyon DizisiLenore Zahn (Rogue'u oynayan), George Buza (Monster), Cal Dodd (Wolverine) ve Adrian Hough (Nightcrawler) dahil olmak üzere orijinal seslendirme sanatçılarının çoğu yeni dizi için geri döndü. Britton (Mister Sinister) ve Chris Potter (Gambit).

DeMayo dosyasını silmiş gibi görünüyor Instagram hesabıMarvel'la yaptığı çalışmalarla ilgili düzenli güncellemeler içeren. Artık aktif olmadığından ücretsizdir, açık değildir OnlyFans hesabıDeMayo'nun katılmadan önce oluşturduğu X-Men '97.

READ  SAG-AFTRA Müzakereleri Pazartesi Devam Edecek - The Hollywood Reporter