Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Trump'ı destekleyen şarkıcı ve söz yazarı hayatını kaybetti

Trump'ı destekleyen şarkıcı ve söz yazarı hayatını kaybetti
Soldan sağa The Mulberries, basçı Dave Smalley, davulcu Jim Bonfanti, solist ve klavyeci/gitarist Eric Carmen ve baş gitarist Wally Bryson, Cleveland'daki yeniden birleşme konserinde sahne alıyor. 2009'da.Jane Taylor

Grammy adayı şarkıcı-söz yazarı Eric Carmen hayatını kaybetti.

74 yaşındaydı.

Ölümü eşi Amy tarafından duyuruldu. Kendi web sitesinde.

“Eric Carmen'in vefatıyla ilgili yıkıcı haberi büyük bir üzüntüyle paylaşıyoruz” diye yazdı. “Nazik, sevgi dolu ve yetenekli Eric hafta sonu uykusunda vefat etti.

Açıklama şöyle devam etti: “On yıllar boyunca müziğinin bu kadar çok kişiye dokunduğunu ve onun kalıcı mirası olacağını bilmek onu çok mutlu etti.” “Muazzam kaybımızın yasını tutarken lütfen ailenin mahremiyetine saygı gösterin.”

Carmen, eski Başkan Donald Trump'ı destekleyen bir muhafazakardı. Twitter, 2020 yılında “takipçilerimi silmek ve tweetlerimi gizlemekle” suçlanmıştı.

Gazeteciliğimizin desteğinize ihtiyacı var. Lütfen bugün kaydolun NJ.com.

Arco öldü Şu adresten ulaşılabilir: [email protected]. Onu Twitter'da takip edin: @Matthew Arco.

Bir ürün satın alırsanız veya sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bir hesaba kaydolursanız tazminat alabiliriz. Bu siteyi kullanarak şunları kabul etmiş olursunuz: Kullanıcı Sözleşmesi Tıklamalarınızın, etkileşimlerinizin ve kişisel bilgilerinizin bizim, sosyal medya ve diğer üçüncü taraf ortaklarımız tarafından şartlarımıza uygun olarak toplanabileceğini, kaydedilebileceğini ve/veya saklanabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik Politikası.

READ  2022 Macy's Şükran Günü Geçit Töreni Puanları