Temmuz 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Xbox, geçen yıl katılmamasının ardından Oyun Ödülleri’ne katılma planlarını doğruladı

Xbox, geçen yıl katılmamasının ardından Oyun Ödülleri’ne katılma planlarını doğruladı

Geçen yıl kayda değer bir yokluğun ardından Microsoft, Xbox’ın bu yılki Oyun Ödülleri’nde paylaşacak bazı haberleri olacağını doğruladı.

IGN de ​​dahil olmak üzere bazı kişilere gönderilen bir e-postada (ekran görüntüsü aşağıda) Microsoft, 2023 töreninde bir daha yer almayacağını doğruladı ve hayranlara kaçırmak istemeyecekleri “önemli duyurular ve daha fazla Xbox haberi” olacağı konusunda alay etti! “

Microsoft, etkinlikte nasıl bir Xbox haberinin olacağını açıkça belirtmese de şirketin geliştirme aşamasında olan birkaç oyunu var ve uzun bir sürecin ardından yakın zamanda Actvision-Blizzard’ı satın aldı.

Xbox’ın The Game Awards 2021’deki en büyük açıklaması Hellblade 2: Senua’s Saga’nın büyük fragmanıydı. Ancak Avowed, STALKER 2, Everwild, State of Decay 3, Hellblade 2: Senua’s Saga ve Fable’ın yeniden başlatılması da dahil olmak üzere stüdyoda geliştirilmekte olan pek çok oyun varken, güncellemeleri tüm oyunlar için mi paylaşacağını yoksa tüm oyunlar için mi paylaşacağını söylemek gerçekten zor. bu oyunlardan bazıları. Oyunlar veya Xbox yepyeni bir oyun duyurmayı planlıyorsa.

IGN’in 20 Sorusu – Oyunu Tahmin Et!

Ne olursa olsun, Oyun Ödülleri’nin 7 Aralık’ta yayınlanması planlanıyor ve yapımcı ve sunucu Geoff Keighley’nin yakın zamanda yaptığı bir soru-cevapta gösterinin “dünya prömiyerini” aşamalı olarak sonlandıracağını doğruladığı için gösterinin formatında bazı değişiklikler olacak gibi görünüyor. Herhangi bir sahne kesintisini önlemek için güvenliği artırmaya yönelik adlandırma ve planlar.

Xbox’ın sahip olduğu ve/veya yayınladığı oyunlar açısından, Hi-Fi Rush, Starfield, Forza Motorsport ve Diablo IV dahil olmak üzere 2023 Oyun Ödülleri’nde aday gösterilebilecek birçok oyun var. Platform ve yayıncı ayrıcalığından bağımsız olarak aday gösterilen tüm oyunlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için raporumuza göz atın.

READ  Meta, AI tabanlı video düzenleme araçlarını piyasaya sürüyor

Taylor IGN’de muhabirdir. Onu Twitter’da takip edebilirsiniz @Ty Nexter.