Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yankees’te yağmur ALDS rotasyon planlarını nasıl değiştirecek?

Yankees'te yağmur ALDS rotasyon planlarını nasıl değiştirecek?

Bu, Perşembe için tahminin iyileşmediği anlamına geliyor Yankees ve Guardians arasındaki ALDS’nin 2. maçı Bronx hala tehlikede – her iki takım için de gösteri planları gibi.

Nestor Cortes Oyun 2’de Yankees ile kim başlayacak – Perşembe veya Cuma – Pazartesi günü sahadaki olası beşinci maç için kısa bir ara verebilirdi.

Çarşamba günü, sol kanat bu maçta belli bir kapasitede oynamaya hazır olacağını söyledi, ancak o ve Yankees o zamana kadar galibiyet serisini tamamlamayı umuyor.

Curtis, başlangıç ​​öncesi rutinini titrek beklentilere göre ayarlamayacağını söyledi.

Şovu Cuma gününe kadar sunmazsa, dizinin geri kalanı için kısıtlanacak.

Curtis, “Gitmeye hazırım,” dedi. “Depoyu boşaltacağım. Bu yüzden Cuma günü bir gösteri yaparsam ve kısa bir ara vermek zorunda kalırsam – ister iki ister üç gün olsun – hissedebildiğim en iyiler arasında hazırlanmaya çalışacağım. elimden gelenin en iyisi.”

Nestor Curtis ve Shane Bieber (içeride), ALDS’nin 2. Oyununda – Perşembe veya Cuma – hava müsait olursa karşı karşıya gelecek.
New York Postası: Charles Wenselberg; AP

Luis Severino, Cleveland’da Üçüncü Maça başlayacak. Salı günü Game One’ın başlatıcısı olan Cole, Pazar günü Game Four’a başlamak için normal dinlenmeye dönecek.

“Bununla [Cleveland] Takım, solak var ve… [Cortes] Yönetmen Aaron Boone, “Dahili bir senaryoda, ikili bir senaryoda çok değerli olurdu” dedi. “Ama Cuma günü giderse… Umarım beşinci maç modunda değilizdir, ama olursak, göreceğiz. Belki oyunda olacak ama ille de geleneksel bir başlatıcı olarak değil.”

Boone, bu tur için üç kişilik bir rotasyon tercihini vurguladı ve Jameson Taeyeon, Salı günkü dokuzuncu oyunda ilk galibiyetini paylaşmaya hazır ve hazırdı.

Perşembe günkü maç ertelenirse, takımlar arka arkaya dört gün oynamak için sıraya girecek ve bu, muhtemelen Taillon’u kalem dışı rolünün çoğundan çıkaracak, çünkü Oyun 5’e başlamak mantıklı bir seçim olacaktır.

READ  Elite 11 çıkarımları: Dylan Raiola, Julian Sayın, Air Noland ve daha fazlası hakkında Bruce Feldman

Guardians’a gelince, Cal Quantrell Salı günü başladıktan sonra Shane Pepper Perşembe günü ikinci oyuna ve Triston Mackenzie Cumartesi günü üçüncü oyuna hazırlandı. Quantrill 4. Oyuna normal tatilinde dönse bile Perşembe günkü gecikme Aaron Seval’i 5. Oyun için potansiyel bir başlangıç ​​oyuncusu olarak oynayacak.


Aaron Judge’ın kendi sahasındaki 62 numaralı topu beklemesi, hem Yankees hem de topu yakalayan amigo kız Dallas Corey Yeomans, potansiyel müzakereleri Yankees’e ertelemeyi kabul ettiği için sezon sonuna kadar devam edecek. Dikkat dağıtmamak için sezon bitti.

Yargıç Roger Maris, 4 Ekim’de Texas, Arlington’daki Globe Live Field’da Rangers’a karşı sezonun 62. takım arkadaşıyla 61 yaşındaki MLS ve franchise rekorunu kırdı.


Boone, Josh Donaldson ile üçüncü kalecinin uçan topunu duvarın tepesinden sekerek ilk oyunda tekrar oyuna sokmadaki başarısızlığı hakkında konuşmayı planlamadığını söyledi.

Donaldson bunun çığır açan bir çalışma olduğunu düşündü ve ilk kaleye geri dönme girişiminde kovuldu.

Salı günü olanlara sert bir şekilde bakmadığını söyleyen Boone, “Garip oyun” dedi.

“[Donaldson] Çiti aştığını sanıyordum. Önce el sıkışıyoruz [in the dugout]. Müzik patlıyor. Bence bu sadece garip bir oyun.”


Jonathan Loisega Salı günü yedinci maçı bitirmek için önemli bir double yaptı, ancak aynı zamanda oyunun üçte ikisinde iki vuruştan vazgeçti. 2019’a dayanan sezon sonrası son altı raundunda, sağ elini kullanan adam sadece 4 rauntta 15 temel koşucuya izin verdi.

Yankees, 2021’in çoğunda olduğu gibi omuz sakatlığından döndükten sonra bu sezonun ikinci yarısının çoğunda gösterdikleri seviyeye geri döneceğine güveniyor.

“İnsanların çok fazla sorumuz olduğunu hissettiğini biliyorum. [in the bullpen]dedi Boone. “[That’s] Özgür işler. “Bu adam en yakın” ve tüm bu özel rollere sahip değiliz. Ama şimdi hissediyorum, orada biraz boşalma yaşamış olsak da, gerçekten yetenekli birçok seçeneğimiz var ve [Loaisiga] ortasında. Eğer bu kadar ileri gideceksek, bizim için bir sürü büyük ödül alması gerekecek.”

READ  Roger Goodell, Daniel Snyder'ı Washington Commanders'ın sahibi olarak görevden alma yetkisine sahip olmadığını söyledi