Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yeni Astro Robot Oyuncağı Ortaya Çıktı – State of Play 2024

Yeni Astro Robot Oyuncağı Ortaya Çıktı – State of Play 2024

Sony’nin State of Play sunumunda birinci taraf stüdyo Team Asobi bir sonraki projesini duyurdu: 2024’te PS5 için çıkacak yeni bir Astro Bot oyunu.

Basitçe başlığı Astro Bot olan ilk klip, sevimli küçük robotun akılda kalıcı müzik eşliğinde düşmanlarla savaşmasını gösteriyor. Ayrıca PaRappa the Rapper, Journey ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok klasik oyuna da referanslar alıyoruz. Genel olarak, PlayStation’da oyun oynamanın neşeli bir kutlaması gibi geliyor.

Gösteriden sonra, Astro Bot hakkında daha fazla bilgi ortaya çıktıÖn siparişlerin ücretsiz olmayacağı doğrulandı. Diğer şeylerin yanı sıra, ormanlar, plajlar, volkanlar ve dev bir kum saati gibi gezegenlerle birlikte 80’den fazla seviyeye yayılan altı galaksiye sahip olacak.

Serinin PlayStation teknolojisinin tüm avantajlarından yararlanma geleneğini sürdüren Astro Bot, DualSense kontrol cihazının avantajlarından yararlanmak üzere tasarlanmış 15 yeni yeteneğe sahip olacak gibi görünüyor.

Astro Bot yeni bir macera için geri döndü

Bu, Asobi ekibinin ünlü robotu içeren beşinci projesi. Bugünkü duyuru öncesinde Team Asobi’nin sevimli robotun da rol aldığı son projesi, her PlayStation 5 konsoluna önceden yüklenmiş olarak gelen PS5 lansman oyunu Astro’s Playroom’du.

2021’de stüdyonun “şimdiye kadarki en iddialı oyun” üzerinde çalıştığını öne süren bir iş ilanı oluşturduğunun keşfedilmesinin ardından Team Asobi’nin yeni bir oyun yapmak istediğine dair söylentiler yıllardır vardı. Asobi ekibi neredeyse bir yıl sonra bu açıklamayı ikiye katlayacaktı. Her ne kadar Team Aosbi, bunun başka bir Astro Bot oyunu olup olmayacağı konusunda ağzı sıkı kalsa da güvenilir sızıntı kaynağı Billbil-kun, geçen hafta yan kuruluşu PlayStation Studios’un stüdyonun popüler maskotunu içeren başka bir oyun üzerinde çalıştığını bildirdi.

PS5 için en iyi 25 oyun

2024’ün ilk çeyreği geldi ve bu da IGN’in PlayStation 5 için en iyi 25 oyun listesini güncellememizin zamanı geldiği anlamına geliyor! Peki “en iyi” ile neyi kastediyoruz? Açıkça söylemek gerekirse bu, her türden oyuncunun zevkleriyle tartışmasız bir şekilde uyumlu olan “objektif” bir sıralama girişimi değildir. Bu ne yazık ki hiçbir zaman var olamaz; Bir kişinin destansı RPG başyapıtı, başka bir kişinin sıkıcı, aşılmaz çabası olduğunda, bu oyunun farklı türdeki diğerlerine göre nerede sıralanması gerektiği konusunda asla anlaşamazlar. Aynı türdeki oyunları seven iki kişinin kişisel listeleri bile nadiren tamamen aynıdır.

Bunun yerine, bu, IGN personelinin grup olarak PlayStation oyuncularına önerdiği oyunların bir listesidir; Face-Off aracımız kullanılarak sıralanmıştır, böylece herkes hangi oyunların diğerlerinden üstün olması gerektiğini düşündüğü konusunda eşit ağırlıkta olabilir. . Sevdiğimiz oyunları tanıma ve eğer denemediyseniz başkalarını da denemeye teşvik etme ruhuyla sunulmaktadır.

Doldurulacak yalnızca 25 slot varken, zirveye çıkamayan pek çok harika modern oyun var – ancak bu, onların da harika olduğunu düşünmediğimiz anlamına gelmiyor! Oy veren herkesin çok sayıda kişisel favorisi vardı ve bu favoriler grup içinde yeterli ilgiyi göremedi ve bu kadar çok oyun ve pek çok farklı bakış açısı varken bu kaçınılmazdı.

PS5’in, PlayStation 4 uyumlu herhangi bir oyunu oynayabilecek güçlü bir cihaz olmasına rağmen, netlik ve akıl sağlığı açısından bu listedeki kriterlerimizin, grubu PlayStation 5’e özgü sürümlere sahip oyunlara odaklanacak şekilde daralttığını unutmayın. Dolayısıyla, 2016’daki Doom, God of War, Minecraft, Red Dead Redemption 2 ve daha pek çok oyunu hâlâ sevsek de, bu güncellemeyi alana kadar bu oyunlar PS4 kadrosuna taşınacak ve elbette birçoğu da bu oyuna sahip olacak. tüm zamanların en iyi 100 oyunu listemizde yer alıyor.

READ  Görünüşe göre Camelot resmi web sitesini altın güneş sanat eseriyle güncelledi

En önemlisi, bu listenin sadece grubumuzun görüşü olduğunu ve kendi oluşturduğunuz listeden daha “doğru” veya “yanlış” olmadığını unutmayın. Bahsi gelmişken: Kendi sıralamanız varsa ve bunu dünyaya duyurmak istiyorsanız, sizi oynatma listesi aracımızı kullanarak PlayStation oyunlarının En İyi 25 (veya İlk 100!) listesini oluşturmaya ve bunu paylaşmaya davet ediyoruz. yorumlar.

Oyun en son 28 Mart 2024’te güncellendi. 0.05″ class=”jsx-2920405963 progressive-image jsx-1049729975 image en boy oranı en boy oranı-16-9 jsx-3398679358 vurgulu opaklık yükleniyor”/>

8/10 alan Astro’s Playroom incelememizde IGN şunları yazdı: “Astro’s Playroom, DualSense’in sizi yeni nesil oyunlara sürükleyebileceği çeşitli ve etkileyici yolları gösteren harika bir vitrindir.”

6 Eylül 2024’te yayınlanacak ve State of Play 2024 için duyurulan diğer her şeyi burada bulabilirsiniz.

Taylor IGN’de muhabirdir. Onu Twitter’da takip edebilirsiniz @Ty Nexter.