Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yeni bir fragman, Chainsaw Man animesinin Ekim ayında galasını gösteriyor

Yeni bir fragman, Chainsaw Man animesinin Ekim ayında galasını gösteriyor

MAPPA Bir Sonraki İçin Yeni Fragmanı Tanıttı testere adam Japon çizgi romanları Cuma günü, dizinin Japon kadrosu, dizinin Ekim ayındaki prömiyerini tanıttı ve duyurdu. Crunchyroll aynı anda yayın yapacak testere adam Amerika Birleşik Devletleri’nde, geçmişte birçok MAPPA animasyonunda olduğu gibi, Jujutsu Kisen Ve Titan’a Saldırı Final Sezonu İkinci Kısım.

Fragman, dizinin ana karakterlerinden biri olan Makema’nın parçalanmış cesetlerle dolu bir depoya girerken etrafı iki iblis avcısıyla çevrili bir çekimiyle başlıyor. Fragman, kahraman Denji ve diğer iblis avcıları Aki Hayakawa, Bauer ve Makima’nın günlük hayatlarını sürdürürken, denji’nin artık dönüşen saldırılarının ve elektrikli testereyle elleriyle iblisleri parçalamanın bir montajına dönüşmeden önce bir dizi çekime dönüşüyor.

Tatsuki Fujimoto tarafından üretilen son derece şiddetli aksiyon korku mangasına dayanan dizi, iblislerin ve insan korkularından doğan doğaüstü canavarların yaşadığı bir dünyada yaşayan yetim bir genç olan Denji’yi takip ediyor.

Denji, Pochita adlı evcil hayvan testere iblisi ile birlikte babasının yokluğundan kalan borçları ödemek için bir iblis avcısı olarak çalışmak zorunda kalır. İhanete uğradıktan ve ölüme terk edildikten sonra Denji, Pochita ile bir sözleşme yapar ve yaratığı ölmekte olan kalbiyle birleştirerek, vücudundan testereler çağırma yeteneğine sahip, korkutucu derecede güçlü bir şeytani insan-insan melezi olan Testere Adamı olur.

Anime, manganın 14 Aralık 2020’de sona eren Public Safety Arc’ın ilk bölümünü uyarlamaya hazırlanıyor. testere adam Mango henüz başladıher Salı yayınlanan yeni bölümlerle Okumaya devam et Shounen atlama.

READ  GoFundMe, Johnny Depp'in Ödemesine Yardımcı Olmak İçin Amber Heard'den 1 Milyon Dolarlık Kaynak Yarattı