Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yeni etkinlik sayfası harika animasyonlarla yayına giriyor

Yeni etkinlik sayfası harika animasyonlarla yayına giriyor

2 Eylül güncellemesi aşağıdadır. Bu yazı ilk olarak 30 Ağustos 2023’te yayınlandı.

Apple’ın şüphesiz 2023 iPhone’ları, birkaç Apple Watch’u ve hatta yeni AirPod’ları tanıtacağı özel sonbahar etkinliğine sadece birkaç gün kalmış olabilir. 12 Eylül Salı günü gerçekleşecek – etkinlik duyurusunun tüm ayrıntıları burada ve iPhone’un muhtemelen 22 Eylül Cuma günü piyasaya sürülmesinin tam önizlemesi burada. Şimdi Apple daha fazlasını açıkladı.

Forbes’tan daha fazlasıiOS 17 çıkış tarihi: Apple harika yeni iPhone yazılımını ne zaman piyasaya sürecek?

Apple artık sistemini güncelledi Etkinlikler sayfası Gelecekler hakkında bize daha fazla bilgi vermek için apple.com’da.

İlk olarak, Salı günü gönderilen davetiyelerin tarih ve saatini yineleyerek şöyle diyor: “12 Eylül’ü saat 10:00’da izleyin.”

Şimdi de onu nasıl izleyebileceğinizi açıklıyor: “Apple.com adresinden veya Apple TV uygulamasından çevrimiçi izleyin.” Beklenmedik olmasa bile bu faydalıdır. Apple muhtemelen bugünden açılış gününe kadar izlemenin daha fazla yolunu açıklayacak.

Forbes’tan daha fazlasıApple iPhone 15 ve iPhone 15 Pro’nun çıkış tarihi programı: Geri sayımın tamamı

Etkinliği takviminize eklemek için tıklayabileceğiniz bir düğme de var, böylece izlemeyi unutmazsınız. Ama unutmak üzere değildin, değil mi?

Sayfanın geri kalanına davetiyedeki görsel hakimdir; siyah, mavi, gri ve hatta gümüşi altın dokunuşlarıyla özenle şekillendirilmiş Apple logosu. Siyah, mavi ve gri muhtemelen iPhone 15 Pro renklerine gönderme yapıyor ancak altın renkli bir iPhone 15 Pro olmayacağına inanılıyor (bu, iPhone’un piyasaya sürülmesinden bu yana ilk kez altın renkli bir iPhone’un ürün yelpazesinde yer almaması) 2018’de X’ler).

Ancak görüntüde logodan sızan hafif ışık lekeleri hakimdir. Eğer bu, Philip Pullman’ın olağanüstü Karanlık Malzemeler serisinden bir roman olsaydı, evreni gizemli bir şekilde dolduran toz kadar hiçbir şeye benzemezdi.

READ  Rapor, TSMC'nin AMD, Qualcomm ve diğerlerinden 3nm siparişleri güvence altına aldığını söylüyor

Orada yaşamadığımız için dönen parçacıklar iPhone 15 Pro için beklenen mat çerçeveye işaret ediyor gibi görünüyor. iPhone’dan bu yana Apple’ın amiral gemisi telefonlarında bulunan parlak paslanmaz çelik çerçeve yerine

Ancak eksik olan bir şey var. Apple’ın genellikle iPhone’da izlenebilecek harika AR animasyonları vardır. Bu çok eğlenceli. Ama bu yıl öyle biri yok. Oh tamam. Buradaki animasyon bunu telafi ediyor.

Küçük bir detay daha. Apple, Twitter için bir hashtag ya da şu anda dediğimiz gibi hasmoji oluşturuyor.

Bunu takip edin – peki detaylara verilen önem nasıl gerçekleştirilir? – Açılış sayfası davetiyesiyle mükemmel şekilde eşleşen renklerde Apple logosu. Daha fazla ayrıntı elimizde.


1 Eylül’de güncellendi. Şimdi özel etkinliğin tarihi belirlendi ve yayın tarihinin 22 Eylül Cuma olması bekleniyor ve bunun neden bu kadar önemli olduğuna dair spekülasyonlar artıyor. Umarız iPhone 15 Pro Max hakkında iyi haberler de vardır.

Mark Gurman Bloomberg’de Bu yılki sürümün Apple için özellikle önemli olduğunu çünkü “satışlarının düştüğünü” söyledi. Art arda üç çeyrek Şirket, akıllı telefonlar ve diğer cihazlara yönelik kırılgan taleple karşı karşıya. Yeni ürünler, Apple’ın yılın en büyük satış dönemi olan bu tatil sezonunda büyümenin yeniden sağlanmasına yardımcı olacak. iPhone ve Apple Watch birlikte teknoloji devinin gelirinin çoğunu sağlıyor.

Apple Watch modellerinin önemli bir hız artışı göreceğine inanılıyor ve Series 9 ve Ultra çoğunlukla harika görünen güncellemeler olacakken, Ultra siyah da dahil olmak üzere (harika görünen) yeni renkler de olacak.

Hiç şüphesiz fark ettiğiniz gibi, iPhone 15 Pro Max’in çıkış tarihinin erteleneceğine dair güçlü söylentiler var. Bunun Max’in özel periskop lensinin yapısının karmaşıklığından kaynaklandığına inanılıyor. Güvenilir analist TFI Securities Now’dan Ming-Chi Kuo şunları söyledi:“Gerçek şu ki iPhone 15 Pro Max bu hafta toplu olarak gönderilmeye başlayacak.” Bu da ertelenmemesi gerektiği anlamına geliyor; fiyatlarda beklenen artışa rağmen talep hala çok yüksek olabilir.


2 Eylül’de güncellendi. Yukarıda belirtilen en son kanıt, Apple iPhone 15 Pro Max’in genellemedeki diğerleriyle aynı anda ve korkulduğu kadar geç olmayacağıdır. Ancak eğer istediğiniz buysa ilk etapta talebin yüksek, arzın ise biraz kısıtlı olmasını bekleyebilirsiniz.

Ancak şu anda beşinci iPhone’un satışa çıkacağına dair söylentiler var. Bu durumda bunun çıkış tarihi nedir?

Rapor büyük bir ivme kazandı. Bu konuyu tartışanlardan biri Majin buugiderek daha güvenilir hale gelen bu sızıntı.

Şöyle diyorlar: “Edinebildiğim bilgilere göre yeni iPhone 15 serisinde değişiklikler görebiliyoruz. Apple’ın iPhone 15 Pro Max adında 6 GB RAM ve 1 TB’a kadar depolama alanına sahip bir sürüm ve iPhone 15 Pro Max adında başka bir sürüm sunması mümkün.” 15 Ultra, 8 GB RAM’e, 2 TB’a kadar depolama alanına ve normal Pro’dan çok daha iyi kamera özelliklerine sahiptir. iPhone 15 Ultra’nın fiyatında 100 dolar civarında bir artış daha yaşanabilir.

bu ilginç. Daha ileri gitmeden önce, bunda en ufak bir doğruluk payı olduğunu düşünmüyorum. Biri en pahalı telefonun bir versiyonu olan beş telefon mantıksız görünüyor ve iPhone hikayesini net bir şekilde anlatmayı zorlaştıracak. Apple’a karşı adil olmak gerekirse, net bir hikaye anlatma konusunda harikalar.

2 TB depolama alanına ve yükseltilmiş RAM’e sahip bir Pro Max’in kesinlikle yardımcı olabileceğini düşünüyorum, ancak ürün yelpazesi şaşırtıcı derecede geniş olacaktır. Şu anda sekiz telefon var: iPhone 14 serisinden dördü, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 ve iPhone SE. Benim tahminim iPhone 15, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus, iPhone 13 (mini değil) ve iPhone SE olmak üzere dört model göreceğimiz yönünde.

Bu güncellemeyi henüz zar zor yazdım Mark Gorman Bloomberg Share’den. Bir tweet’te şunu yazdı: “Yalnızca bir adet yeni, üst düzey 6,7 inç iPhone var. Bu yıl Pro Max ve Ultra yok. Şubat ayında yazdığım gibi belki gelecek yıl.

Bu arada, gelecek yıl bu gerçekleşirse serinin iPhone 16, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max ve iPhone Ultra olmasını bekliyorum (sayıya dikkat etmeyin). Ama şu anda bundan çok uzaktayız.

Peki iPhone 15 Ultra ne zaman gelecek sorusuna yanıt olarak.

hiç.