Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yeni NFT/Bitcoin mobil cihazları muhtemelen 500 dolara mal olacak

Yeni NFT/Bitcoin mobil cihazları muhtemelen 500 dolara mal olacak

Ordz Games, retro esintili yeni bir mobil cihazı tanıttı Oyun kontrolü Bunun, oyuncuların daha büyük blockchain ağına bağlı oyunlar oynarken bitcoin kazanmalarına olanak tanıyacağı iddia ediliyor. Konsol henüz piyasaya sürülmedi ancak cihazın arkasındaki şirkete göre fiyatı muhtemelen 500 dolar civarında olacak.

Büyük teknoloji şirketlerinin çoğu ve Silikon Vadisi yatırımcıları arasında 2024'teki en yeni şey kesinlikle yapay zekadır. Ama hala orada bazı insanlar var NFT'lere ve kripto para birimlerine adanmışVe blockchain. Bütün bu saçmalıkların kararsız istikrarına rağmen– Bitcoin fiyatları Geçen hafta 5.000 dolar düştü-Bunlar için hala bir pazar var gibi görünüyor. BitBoy One'a merhaba deyin.

5 Nisan'da ortaya çıktı Bir beatboy Aynı zamanda bir kripto para birimi cüzdanı olarak tasarlanmış, yakında çıkacak bir taşınabilir oyun konsoludur. Ayrıca, rom sunduğunuz varsayılarak klasik oyunlar da oynayabilecek ve kâr amacıyla oynamak için belirli blockchain oyunlarını oynayarak kripto para birimi Bitcoin kazanmanıza olanak tanıyacak. Cihaz çok tanıdık geliyorsa bunun nedeni ağırlıklı olarak Miyoo Mini ve Anbernic RG35XX gibi benzer eski cihazları temel almasıdır. Aslında, Bir beatboy Popüler küçük dizüstü bilgisayarlarla aynı dahili özelliklerin çoğunu paylaşıyor. Ancak bu cihazların maliyeti arasında değişmektedir. 60 ila 100$. sırasında, Ordz Games anlatıyor OyunlarBeat Bu BitBoy One'ın maliyeti muhtemelen 500 dolar civarında olacak.

Cihazın arkasındaki “girişimci” z3th, “Bu cihazın Bitcoin'e derin kökleri var” dedi. “Yani tüm tasarım dili, isimlendirme Bitcoin'dir. Bunların hepsi gerçek cihazın 3 boyutlu bir görüntüsüyle birlikte gelecek ve bu da sıralı olacak.”

Sıralı nedir? Peki, işte nasıl OyunlarBeat Bunları şöyle anlatıyor:

Düzenlemeler, fotoğraflar, videolar ve daha fazlası gibi verileri temel Bitcoin blok zincirindeki bireysel bir satoshi'ye (Bitcoin'in en küçük biçimi) bağlayarak Bitcoin NFT'leri oluşturmanın bir yoludur.

READ  Pokemon Scarlet ve Violet DLC, bir Pokemon olmanızı sağlıyor ve hayranlar çok mutlu

Görünüşe göre bu Bitcoin/NFT hibriti Ocak 2023'ten beri ortalıkta ve BitBoy One'ın önemli bir parçası olacak. Yaratıcı ayrıca cihazı kullanarak Bitcoin madenciliği yapabileceğinizi iddia ediyor ancak zayıf ve küçük BitBoy One'ın aslında fazla kazanamayacağını da kabul ediyor.

z3th, “Fiziksel cihazın madencilik gücü çok ama çok zayıf. Benim için yıllar alacak” diyen z3th, “Bundan gerçek para kazanamayacaksınız. “Ama bu eğlence için.”

Eğer bunların çoğu pek olası görünmüyor ve pek de spesifik değil gibi görünüyorsa, bunun nedeni –Çoğu blockchain ürünü ve planında olduğu gibi– Her şey çok gizemli. Z3th, cihazı kullanarak para, bitcoin ve sıra sayıları kazanma konusunda birçok vaatte bulunuyor. Aynı zamanda para çıkaracağını ve sizin için cüzdan olacağını söylüyorlar. Çok oyunculu destek ve arkadaşlara karşı retro oyunlar oynayarak kripto para kazanma olanağı da olacak. Ancak BitBoy One'ın ne zaman beklendiği, gerçek fiyatı veya benzer eski dizüstü bilgisayarlar 100 dolardan daha düşük bir fiyata satın alınabiliyorken çoğu insanın bu cihaz için neden 500 dolar ödeyeceği konusunda somut bir şey yok.

Belki yanıldığım kanıtlanır ve bu cihaz harika olacak ve beni NFT'lere ve kripto para birimlerine inandıracak. Ama yakın zamanda ön sipariş vermeyeceğim.

.