Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yoán Moncada faullü topla ayağına vurduktan sonra White Sox kadrosunda yok

Yoán Moncada faullü topla ayağına vurduktan sonra White Sox kadrosunda yok

Yoán Moncada, ayağından bir topa faul yapıldıktan bir gün sonra Perşembe günü sezonun ilk maçına çıkacak. White Sox üçüncü kaleci oyunda değil Sıralanmak Ve Giants’a karşı serilerini kazanmaya çalışıyorlar.

Moncada, Çarşamba günkü maçın dördüncü vuruşunda faullü topu ayağından aldıktan sonra açıkça acı çekiyordu. Vurucunun kutusuna sıkıştı ve sonunda bir darbe aldı, ancak ilk aşamayı geçtikten sonra Moncada daha fazla acı çekiyor gibiydi. Antrenörler onu kontrol ederken birkaç dakika yerde oturdu, ancak bir kez daha oyunda kalmak için acının üstesinden geldi. Üç sürüşten sonra, aşınma için daha kötü görünmüyordu. Moncada, bazları yüklü bir RBI single’ı yırttı. Ayağının bir gecede daha kötüye gidip gitmediği ve onu uzun süre dışarıda tutup tutmayacağı şu anda belli değil.

Bugüne kadar, Moncada takımın en iyi vurucularından biri olmuştur. İlk başta, iki homer ve beş RBI ile .440/.462/.840 kesti.

Hanser Alberto, Moncada’nın yerine üçüncü başlayacak. Alberto’nun yılın ilk başlangıcı, ancak üç maçta yer alıyor.

White Sox ayrıca Çarşamba sabahı Eloy Jiménez’i sakatlanarak kaybetti. Ekip, hamstring gerginliği nedeniyle onu IL 10 günlük yarışına soktu ve iki ila üç hafta sahalardan uzak kalmasını bekliyorlar.

White Sox Talk Podcast’i için buraya tıklayın.

READ  Yetersiz performansından memnun olmayan Odell Beckham sahaya geri döndüğü için minnettar