Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Eski Mets atış ekibi, saha saatinden etkilenebilir

Eski Mets atış ekibi, saha saatinden etkilenebilir

john heyman

MLB

6 Nisan 2023 | 21:35

Saha saati, Mets için bir sorundur ve düşündüğünüz nedenden dolayı değil. İhlalleri unutun, övülen ama çok deneyimli yeni başlayanları öldürüyor gibi görünen hızdır.

Rotasyonları, yıla başlamak için MLB.com tarafından birinci sırada yer aldı. Ama bir kere onlar da ileri bir yaştalar ve zaman kesinlikle onlardan yana değil.

İzciler, dış saha sıcaklığının kondisyonu test ettiğini ve Mets’in 30’lu yaşlardaki başlangıç ​​oyuncularının çoğundan (ve muhtemelen şimdiden) daha fazla vergi alacağını söylüyor. Ve bu söz İzciler ile sınırlı değildir. Mets yardımcı oyuncusu Max Scherzer’in kendisi de potansiyel sorunu görüyor – gelişen bu sorunla ilgili görüşünü aşağıdaki The Post’a veriyor.

Atıcılığa başlamak için hazırlık yapmak artık dinlenmek için daha az zaman olduğu için çok önemli ve Mets başlangıç ​​oyuncuları yaşlarına göre mükemmel durumda olsalar da, 30’larında biri – özellikle 30’larının sonlarında – 20’lerinde olmazdı. durum.

Bir NL gözlemcisi, “Şovları eski olduğu için, sunum saati en çok onları etkileyecek” diyor. “Yalnızca hızlı oynamak zorunda değiller, devre araları da kısalıyor ve hücum verimli olmadığında dinlenme süreleri de kısalıyor.”

36 yaşındaki Mets oyun kurucusu Carlos Carrasco, Pazartesi günü 10-0’lık galibiyetin beşinci vuruşunda açıkça yorgundu ve zamanlayıcının kendisine zarar verdiğini kabul etti. Erken 93 olan hızlı topları aniden 90’ın altına düştü.


Bir oyun almak ister misiniz? Bilet satın alma bağlantılarını içeren Mets programı burada bulunabilir.


Max Scherzer, sahada saat tutmanın daha yaşlı bir atıcı için daha zor bir mücadele olduğunu kabul ediyor.
AP

38 yaşındaki Scherzer, her iki startın da altıncı vuruşunda erkenden hakimiyet kurarak sert bir darbe aldı. Salı günü Milwaukee’deki 9-0 mağlubiyetinde, altıncı turda arka arkaya üç tura izin verdi.

Justin Verlander ve Jose Quintana sakatlananlar listesinde ancak sırasıyla 40 ve 34 yaşındalar. Yani bu onlar için de sorun olma şansı var.

READ  Jimnastikçi Ivan Kulyak bir olaydan sonra podyumda Rus işgalcilere destek için bir 'Z' sembolü takmayı savunuyor

Scherzer, teorinin avantajları olduğunu kabul etti. Ama karakteristik olarak, onunla yüzleşmek için ne gerekiyorsa yapacağını da söyledi.

Scherzer gazeteye “Orada bir şey var – ne kadar olduğunu bilmiyorum” dedi. “Bu konuda bir şeyler yapmalıyım. Bahane üretemem.”

Bir gözlemci, Scherzer gibi daha yaşlı atıcıların en azından bugün için 75 oyuncu olabileceğini öne sürdü. Ayrıca biçime sadık olan Scherzer parmakla işaret etmez.

Scherzer, “Benim sorumluluğumda,” dedi. “Burada oturup şikayet etmeyeceğim.”

Justin Verlander
Getty Resimleri

Saha zamanlayıcı da dahil olmak üzere kurallar, küçük liglerde kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Ancak Scherzer ve Verlander tüm zamanların en iyileri olsa da, 38 yaşındakiler (veya 40 yaşındakiler) reşit değil. Scherzer başka bir fark daha fark etti.

Ben kimseyi suçlamıyorum. Ama şimdi minörlerde kaç oyuncu 100 atış yapıyor? Scherzer, “Çok sayıda ton var” dedi.

Scherzer bir şeyler yapması gerektiğini biliyor ve zamanlayıcıda herhangi bir ayarlamaya güvenmiyor, ancak bu göz ardı edilmiş değil. Ama ne yapabilir? Koşuya çıkmadan önce “Formda kal,” dedi.


daha fazla yükle…
https://nypost.com/2023/04/06/mets-older-pitching-staff-may-be-impacted-more-by-pitch-clock/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL’sini kopyalayın