Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yorgos Lanthimos’un yeni filmi “Bugonia” Focus Properties tarafından satın alındı

Yorgos Lanthimos’un yeni filmi “Bugonia” Focus Properties tarafından satın alındı

Focus Properties, Yorgos Lanthimos’un son projesinin dünya çapındaki haklarını satın aldı BugonyaGüney Kore bilimkurgu komedisinin yeniden çevrimi Yeşil gezegeni kurtarınYunan yönetmenin Emma Stone ve Jesse Plemons’la bir kez daha geri dönüşünü görüyoruz. Üçlü, Cannes’da yarışma unvanını elinde tutuyor Hayırseverlik türleriCuma günü dünya prömiyerini yapan film.

Odak serbest bırakılacak Bugonya Amerika Birleşik Devletleri’nde, Universal Pictures başlığı uluslararası olarak dağıtıyor (Güney Kore hariç). Bu, Focus Özellikleri için bu hafta Cannes’da açıklanan ikinci anlaşma (Focus, Woody Harrelson filmini aldı). Son Nefes Birkaç gün önce), ancak Lanthimos’un önceki Oscar ödüllü eserleri göz önüne alındığında bu, stüdyo için kayda değer bir darbe olurdu. Favori Ve Kötü şeyler Kahn’ın rakibi de öyle Hayırseverlik türleri Dağıtım için hepsi Searchlight tarafından gerçekleştirildi.

Bugonya Film, büyük bir şirketin üst düzey bir CEO’sunu kaçıran ve onun Dünya gezegenini yok etmeye kararlı bir uzaylı olduğuna ikna olan komplo takıntılı iki genç adamın etrafında dönüyor. Bu, Lanthimos için, Lanthimos, Square Peg’den Ari Aster, Lars Knudsen, Fruit Tree etiketi aracılığıyla Stone ve CJ ENM’den Jerry Kyungboum Ko ile birlikte yapımcılık yapacak olan yapımcılar Ed Guiney ve Element Pictures’tan Andrew Lowe ile yeni bir ekip çalışması.

Bu, 2003 Güney Kore bilimkurgu komedisinin İngilizce versiyonu olacak Yeşil gezegeni kurtarınUluslararası festivallerde büyük başarı elde eden ve iki Kore Film Ödülü kazanan film.

Focus Özellikleri Başkanı Peter Kujawski şunları söyledi: “Yorgos Lanthimos, dünya çapındaki izleyicilerin dikkatini çeken benzersiz bir tarza sahip, sinematik bir vizyonerdir.” “Bu çarpık ve son derece komik hikayeyi yeniden canlandırmak için onunla, Emma’yla ve Element, Square Peg ve CJ ENM’deki muhteşem ekiplerle işbirliği yapmaktan daha heyecanlı olamazdık.”

READ  YNW Melly, ızgara altındaki diş apsesi nedeniyle acil hapishane geçişini reddetti

Guiney ve Louie şunları ekledi: “Focus Properties’teki harika ekiple çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz ve Yorgos, Emma ve Jesse’nin yanı sıra son filmlerde birlikte çalıştığımız harika ekibin çoğuyla yeniden bir araya gelmekten heyecan duyuyoruz.”

Kyungbum Ko şunları ekledi, “Kore sinemasının gizli mücevherine dayanan heyecan verici hikayeyi, mükemmel yetenekler ve yapımcılardan oluşan bir ekip ve güvenilir stüdyoyla işbirliği içinde sunmaktan büyük heyecan duyuyorum. Yorgos’un sinemasıyla dinamik bir simya füzyonunu ateşlemesini bekliyorum. benzersiz bir tarz ve anlatım tazeliği.”

Fremantle Global Drama CEO’su Christian Vesper şunları ekledi: “Fremantle’ın Yorgos’un son projesinde yer almasından büyük mutluluk duyuyoruz ve Element’teki fantastik ekibi desteklemekten gurur duyuyoruz. Yorgos’un filmleri sürekli olarak yenilikçi ve büyüleyici; ona ve tüm büyük ortaklara katılacağım Bugonya“.

Fremantle, 2022 yılında Element Pictures’ın çoğunluk hissesini alacak. 2024 Cannes finalistleri arasında yer alan İngiliz-İrlandalı grup, bu yıl resmi seçkide üç filmle Cannes’a gelecek: Yarışma Başlığı Hayırseverlik türleriLanthimos’u uzun süredir yazarlık ortağı Efthymis Philippou ile yeniden bir araya getiren; Fransız aktör Ariane Lapid’in ilk yönetmenlik deneyimi Eylül diyor; Ve Ben cadı değilim Yönetmen Rungano Nyoni’den ikinci uzun metrajlı film Gine tavuğu haline gelince.

İLGİLİ: ‘Gine Tavuğu Olmak Üzerine’ incelemesi: Rungano Nyoni’nin Zambiya cenaze dramasında aile sırları ortaya çıktı – Cannes Film Festivali