Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Emma Stone, Cannes Film Festivali’nde gösterişli kemerli Louis Vuitton mini elbise giydi

Emma Stone, Cannes Film Festivali’nde gösterişli kemerli Louis Vuitton mini elbise giydi

Cumartesi günü Emma Stone, Cannes Film Festivali’nde yeni filmiyle ilgili bir basın toplantısına katıldı. Hayırseverlik türleri Yönetmen Yorgos Lanthimos’un yanı sıra başrollerde Jesse Plemons, Margaret Qualley, Joe Alwyn ve Willem Dafoe yer alıyor. Yıldız, kalçasının ortasında biten eteği olan kısa beyaz bir Louis Vuitton elbise giymişti. Elbise, yakalı, dekolteli bir yakaya ve dörtte üç uzunlukta kollara sahipti ve bir tarafında zarif bir şekilde sarılmış ekstra uzun erkek elbise kemeriyle beli daraltılmıştı.

Emma Stone, 18 Mayıs 2024'te Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen Palais des Festivals'de düzenlenen 77. Cannes Film Festivali'nde nezaket çağrılarını fotoğrafladı. Fotoğraf: Michael BucknerVariety, Getty Images aracılığıyla.

Michael Buckner

Siyah topuklu ayakkabılar ve bir çift kahverengi yuvarlak güneş gözlüğü ile süslendi. Stone saçını uzun, düz bir at kuyruğu şeklinde taradı ve kulaklarına elmas küpeler taktı. Mercan pembesi bir dudak takıyordu.

18 Mayıs'ta Cannes, Fransa. Emma Stone, 18 Mayıs 2024'te Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen Palais des Festivals'de düzenlenen 77. Yıllık Cannes Film Festivali'ndeki Kindness of Kindness fotoğraf görüşmesine katıldı. Fotoğraf: JP Lacroix Film Magic.18 Mayıs'ta Cannes, Fransa. Emma Stone, 18 Mayıs 2024'te Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen Palais des Festivals'de düzenlenen 77. Yıllık Cannes Film Festivali'ndeki Kindness of Kindness fotoğraf görüşmesine katıldı. Fotoğraf: JP Lacroix Film Magic.

JB Lacroix

Bu, Louis Vuitton Stone’un bu hafta sonu Cannes’da giydiği ikinci görünüm. Cuma günü, kırmızı halıda, ayaklarının etrafını birkaç kat saran, zengin mürdüm rengi kumaştan yapılmış uzun, kolsuz bir elbise giydi ve kısa bir kuyrukla tamamladı. Elbisenin aynı zamanda dekolteli bir yakası vardı ve onu dalgalı saçları ve büyük, kalın altın bileziğiyle giyiyordu.

17 Mayıs'ta Cannes, Fransa. Emma Stone, 17 Mayıs 2024'te Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen 77. Yıllık Cannes Film Festivali'nde İyilik için kırmızı halıya katılıyor. Fotoğraf: Lionel Hungetti Images.17 Mayıs'ta Cannes, Fransa. Emma Stone, 17 Mayıs 2024'te Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen 77. Yıllık Cannes Film Festivali'nde İyilik için kırmızı halıya katılıyor. Fotoğraf: Lionel Hungetti Images.

Lionel Hahn

Kazakistanlı bir muhabirin basın toplantısı sırasında 98 dergisi O dedi Stone’a aslında ilk adı olan “Emily” diye hitap etti; sendikası SAG-AFTRA’da “Emily Stone” adı zaten seçilmişken “Emma”yı seçti. Lanthimos muhabirin hatasını düzeltmek için atladı ve Stone durumu açıkladı.

“Benim adım Emily, teşekkür ederim” dedi gülerek. “çok tatlı.”

geçmişte, Kötü şeyler Yıldız, gerçek ismine benzerliği, en sevdiği Spice Girls üyesi Emma Bunton’u onurlandırmak ve onu daha önce tanıdığı için “Emma”yı seçtiğini söyledi.

Stone, “Büyüdüğümde çok sarışındım ve gerçek adım Emily’ydi, ancak Baby Spice yüzünden Emma olarak anılmak istedim ve tahmin edin şimdi öyleyim,” diye açıkladı. Jimmy Fallon Başrollü The Tonight Show 2018’deki bir röportajda: “Muhtemelen onun yüzünden değildi ama evet, ikinci sınıfta ilk gün öğretmene gidip ondan bana Emma demesini istedin mi?” Evet yaptım ve bunun nedeni Spice Girls’teki Emma Lee Bunton muydu? Evet, öyleydi.”

READ  Justin Bieber yüz felci olduğunu açıkladı

Şunlar da hoşunuza gidebilir