Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

YouTube Vanced ‘yasal nedenlerle’ kapanıyor

YouTube Vanced ‘yasal nedenlerle’ kapanıyor

Popüler Vanced YouTube uygulaması durduruldu. Vanced’in yaratıcıları, projenin önümüzdeki günlerde kapatılacağını ve indirme bağlantılarının kaldırılacağını açıkladı. Uygulama, şu anda Android’de yüklü olan herkes için gelecekteki güncellemeler olmadan çalışmaya devam edecek olsa da, yakında bir noktada çalışmayı bırakacaktır. Vanced’in sahipleri projeyi “yasal nedenlerle” durdurmak zorunda kaldıklarını söylüyorlar.

hayran sayfası Özellikle YouTube kullanıcılarının Premium abonelik olmadan tüm YouTube video reklamlarını engellemesine izin verdiği için Android için popüler bir üçüncü taraf YouTube uygulamasıdır. Vanced ayrıca, Android için resmi YouTube uygulamasında gösterilmeyen gerçek bir siyah tema içerir.

Google’ın Vanced’i durdurmaya dahil olup olmadığı hemen belli değil, ancak büyük olasılıkla. Google’ın sahibi olduğu YouTube İki ünlü Discord müzik botunu çevrimdışı olmaya zorlayın Geçen yıl, reklam destekli teste başlamadan önce YouTube’u Discord’a entegre edin Sadece haftalar sonra. Popüler müzik botları Rythm ve Groovy Discord da hizmette reklamlardan kaçınarak Discord kullanıcılarının birlikte müzik dinlemesine olanak sağladı.

A’da “Vanced’in üretimi durduruldu” yazıyor. telgraf mesajı Fanseed sahiplerinden. “Bunun duymak isteyeceğin bir şey olmadığını biliyoruz, ama yapmamız gereken bir şey.” Vanced’in durdurulmasına ilişkin yorum için Google’a ulaştık ve sizi buna göre bilgilendireceğiz.

Geriye dönük projeyi durdur

Vanced’in üretimi durduruldu. İlerleyen günlerde indirme linkleri silinecektir. Discord sunucusu, Telegram sohbeti ve alt dizin şimdilik kalacak. Bunun duymak isteyeceğin bir şey olmadığını biliyoruz ama bu bizim yapmamız gereken bir şeydi. Yıllardır verdiğiniz destek için hepinize teşekkür etmek istiyoruz.

Düzenleme (1): Mevcut sürüm çalışmaya devam edecektir.
Düzenleme (2): Bu yasal nedenlerle yapıldı.”