Ocak 27, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Başa dön Super Smash Bros. için net kodu geri al. Ultimate, Nintendo Switch’te oyunda görünüyor

Başa dön Super Smash Bros. için net kodu geri al.  Ultimate, Nintendo Switch'te oyunda görünüyor

Ve önyükleme yapmak için çapraz platform
Super Smash Bros.’un sahibi. Tüm dövüş oyunlarındaki en büyük ve en niş rekabetçi sahnelerden biri, ancak her oyun on yıldan fazla bir süredir standartların altında çevrimiçi oyunlarla lanetlendi.

Geçen yılın sonlarında, tutamağa göre bir yazılım mühendisini ele aldık kısa çizgiO kimdi Nintendo Switch öykünücüleri için net geri alma kodunu değiştirme üzerinde çalışmakŞimdi de Super Smash Bros. oyununu oynuyor. Fiziksel konsolun kendisinde son nokta.

Yeni geliştirme güncellemesinde DShad, Yuzu Switch öykünücüsünde geri alma işlevini yapmaya çalışmaktan Smash Ultimate üzerinde çalışan herhangi bir şey üzerinde çalışan bir mod oluşturmaya geçtiğini açıkladı.


Bu, görünüşe göre, kullanıcıların kodlarını sert bir şekilde açmak zorunda kalmadan oyunlara yüklemelerini sağlayan Skyline eklenti sistemi kullanılarak elde ediliyor.


DShad, PC’de Switch ile emülatör arasında oynanan ve izlemesi çok ilginç olan çevrimiçi bir Smash Ultimate maçının görüntülerini gösterdi.Modelin teknik olarak çalışıyor olması, genel kullanıma hazır olduğu anlamına gelmiyor, ancak DShad’ın açıkladığı gibi, bu uygulama şu ana kadar umut verici görünse de hala kavram kanıtı aşamasında.Video, emülatörden senkronizasyonu kapatmak ve kendini düzeltmemekle ilgili şimdiye kadar üstesinden gelinmesi en zor sorunlardan birini gösteriyor.

READ  Galaxy S21 Ultra'dan Galaxy S23 Ultra'ya yükseltme nedenleri


Dashad, bu hayalin sonunda başarılı olacağına dair şimdi söz veremeyeceğini ve daha fazla çalışma ve bilgi ile mümkün olabileceğini düşünmesine rağmen ılımlı beklentiler aldığını söylüyor.


Daha önce gösterilen model, Dragon Ball FighterZ ve Samurai Shodown’dan görüntüleri içeren herhangi bir Yuzu çalışan dövüş oyunuyla çalışabilirdi, ancak şu anda devam eden çalışma şu anda yalnızca Smash Ultimate’a odaklanıyor.Tasarımcı, tam olarak gerçekleştirildiğinde bu yöntemi sürdürmenin daha kolay olacağına inanıyor, ancak bu noktaya gelmek zor kısım.


BlazBlue: Cross Tag Battle ve Persona 4 Arena Ultimax için gelen ağ kodu güncellemeleri Nintendo’ya gelmeyecek olduğundan, seçimler hala oldukça zayıf olsa da, Rollback’in Switch’te Power Rangers: Battle for the Grid gibi dövüşçülerde iyi çalıştığı gösterildi. ister sipariş.


Switch’in kendisinde böyle bir şeyin çalışmasını sağlamak için, kullanıcıların konsollarını değiştirmeleri gerekecek; bu, uygun bilgi ve potansiyel sonuçları anlamadan (resmi Nintendo sunucularından yasaklanmak gibi) tavsiye edilmesi zor.


Ancak, geri dönüşün yalnızca Smash Ultimate’da değil, aynı zamanda gerçek Switch ve simülatör arasındaki platformlarda da çalıştığını görmek etkileyici.


Görünüşe göre DShad sadece birkaç ay içinde önemli bir ilerleme kaydetmiş ve sonunda meyvesini vermesi çok zor olacak.


Elbette mod geliştirme zaman çizelgesi olmadan, Smash hayranlarının beklemesi ve diğer hayranların özverisiyle bu günün gerçek olup olmayacağını görmeleri gerekecek.


READ  Okyanusun dibindeki gemi enkazlarını keşfeden dalış robotu