Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Zarif ama seksi – kilimle bile eşleşiyor… neden zarif şampanya Oscar’ların kadeh kaldırmasıydı?

Zarif ama seksi – kilimle bile eşleşiyor… neden zarif şampanya Oscar’ların kadeh kaldırmasıydı?

Jamie Lee Curtis, 45 yılı aşkın bir süredir Hollywood’da çalışmış olabilir, ancak dün geceki Akademi Ödülleri töreni kesinlikle hayatının en büyük gecesiydi.

64 yaşındaki oyuncu, Everything Everywhere Every Time filmindeki yardımcı rolüyle ilk kez Akademi Ödülü’ne aday gösterildi. Spot ışıklarının sıkıca onun üzerinde olacağını bilen yıldız, “Bana bak, muhteşemim” diye bağıran bir elbise mi seçti?

tam olarak değil. karışmaktan mutluydu. Kristal süslemeli Dolce & Gabbana elbisesi, şampanyanın sessiz tonunda geldi ve mükemmel bir şekilde eşleşti. . . halı! Oscar’lar ilk kez her zamanki kırmızı yerine “yumuşak” bir şampanya tonu seçtiler.

Işıltılı ihtişam: Dolce & Gabbana’da Jamie Lee Curtis
Modern bir dokunuş: Valentino Haute Couture elbisesiyle Florence Beau
Naomi Campbell, Schiaparelli’de
Cara Delevingne partiden sonra Vanity Fair’de bir Del Core elbisesi giyiyor

Yıldızların bu dingin arka plana karşı parlak ve neşeli renklerde görünmesinin cazibesi harika olmalı. Neyse ki gecenin en büyük yıldızları (en azından çoğu) böyle bir şey yapmadı. Şaşırtıcı bir şekilde, Jamie Lee yalnız değildi. Valentino’daki Florence Beau’dan, Givenchy’deki Naomi Watts’a, sahne bu renk tonuyla çalkalanıyordu.

Göründüğü kadar zahmetsiz – Alexander McQueen klasiğinde aktris Rooney Mara’dan daha sade veya zarif giyinen var mı? —Yüksek bakım gerektiren bir renk olarak şampanya. Bunu mütevazi bir savurganlık olarak düşünün, çünkü Şampanya rengi kelimenin tam anlamıyla kabarcıklı bir yaşam tarzı gerektirir – biri kir, küçük çocuklar ve alkol lekelerinden arındırılmış.

Ayrıca kullanıcının figürüne de dikkat çekiyor. Ancak Schiaparelli’den Naomi Campbell tarafından giyilen metalik payetler veya Helena Christensen’de görüldüğü gibi kumaş çekmeler gibi doku ve süslemeler ekleyerek, her zaman bunu aşmanın bir yolu vardır.

Şampanya, giyen kişinin çöp tenekesinin üzerinde sallanmadan seksi olmasına izin verir ve Zoe Saldana ve Cara Delevingne ile giyinmek için adeta yumuşak bir zemin sağlar ve bunların hepsi bu noktayı güzel bir şekilde kanıtlar.

READ  Putin'in arkadaşı Gergiev, Viyana Filarmoni ABD turnesi dışında
Gabriela Hearst’teki Olivia Wilde
VIPN’de Emily Ratajkowski
Cara Delevingne, Elie Saab’daki partiye geldi
Lady Gaga Versace’de

Tabii ki, bir fotoğrafçının onu izlerken gözünü kamaştıracak bir renk değil, bu nedenle bu sessiz gölgeyi giyenlerin fark edilmeme riski var – bu, neden Oscar’ların en büyük yıldızlarının tercih edildiğini açıklayabilir. Bunlar, azın çoktan çok gücünü anlayan kadınlardı; Kim yeteneklerinin parlamasına izin verebilir?

Bu renk aynı zamanda kullanıcının konuşmasını da sağlar. En İyi Kadın Oyuncu ödüllü Michelle Yeoh’un dediği gibi, “Hanımlar, kimsenin size en iyi zamanınızı geçtiğinizi söylemesine izin vermeyin.”

Şimdi hepimizin kadehlerimizi kaldırabileceğimiz bir şey var.