Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

ZTE, Türk Telekom ile 50G PON entegrasyonunu test ediyor

ZTE, Türk Telekom ile 50G PON entegrasyonunu test ediyor

Bilişim çözümleri sağlayıcısı ZTE, Türk telekomünikasyon şirketi Türk Telekom ile Avrupa'nın ilk 3'ü 1 arada 50G PON kombo denemesini tamamladığını duyurdu.

Türk Telekom Ankara İnovasyon Merkezi'nde gerçekleştirilen 3'ü 1 arada 50G PON kombo testi, tek fiberde 50 Gbps'nin üzerinde aşağı akış hızı gösterdi.

Test, yeni 3'ü 1 arada 50G PON kombo kartlarını Türk Telekom'un mevcut OLT şasisine entegre etti.

Bu test, Türk Telekom'un 50G PON teknolojisini destekleyecek şekilde konuşlandırdığı OLT'nin ticari gelişim kapasitesini doğrulamakla kalmadı, aynı zamanda GPON ve XGS-PON teknolojileriyle uyumluluğunu da gösterdi.
Bu birlikte çalışabilirlik, OLT'nin potansiyel uygulamalarını önemli ölçüde genişleterek, ev ve kurumsal ortamlarda ultra yüksek bant genişliği erişimi, mobil xHaul ve sabit kampüs ağları gibi gelecekteki hizmetlerin önünü açıyor.

“ZTE, MWC 2022'de dünyanın ilk hassas 50G PON prototipini tanıttı. 2022'de 50G PON standardı tamamlandı ve sektörde geniş ilgi gördü. 2025 yılına kadar 50G PON endüstriyel zincirinin ticarileşmeye hazır olması bekleniyor.” ZTE Türkiye CEO'su Yong Jie şunları söyledi:

Lütfen buradaki topluluğumuza katılın ve VIP olun.

ITWIRE Güncelleme Bültenine buradan abone olun
iTWireTV'mize YouTube topluluğumuza katılın Burada
En son haberler için buraya dönün

Elasticon Sydney 2024 Üretken yapay zekadaki en son gelişmeler

ElasticON Sidney 2024'te 20 Şubat'ta NAB, Canva, AWS ve Google Cloud'un açılış konuşmaları yer alacak.

Bu etkinlikte yapay zekadaki en son gelişmeler incelenecek

Önde gelen arama analitiği şirketi Elastic'in ev sahipliği yaptığı bir günlük konferansta ağ oluşturma içecekleri, laboratuvarlar, teknik oturumlar ve finans, teknoloji ve kamu e= sektörlerinden çok sayıda açılış konuşmacısı yer alacak.

ElasticON Sydney 2024, güvenlik, bakım, üretken yapay zeka ve bunların gerçek dünyadaki uygulamaları alanındaki en son gelişmelerin kapsamlı bir şekilde araştırılmasıyla zenginleştirici bir deneyim olacağa benziyor.

Ağ kurma ve sektördeki meslektaşlarınız ve liderlerinizden gelecek gelişmelere yanıt bulma fırsatını kaçırmayın

ElasticON Sidney 2024'e kaydolun


Buradan kaydolun!

Web seminerinizi ITWIRE'da tanıtın

Web seminerleriyle ilgili.

Pazarlama bütçeleri artık potansiyel müşteri yaratmayla birlikte web seminerlerine odaklanıyor.

Bir web seminerinin tanıtımını yapmak istiyorsanız, etkinliğinizden en az 3 ila 4 hafta önce bir kampanya yapmanızı öneririz.

iTWire kampanyası, haber sitemiz itwire.com'daki kapsamlı reklamlardan ve https://itwire.com/itwire-update.html ana haber bülteni reklamından ve reklam haberleri ve editoryal yazılardan oluşacaktır. Ayrıca iTWire ana sayfasındaki tanıtım yayınlarında kullanılacak olan iTWire TV https://www.youtube.com/c/iTWireTV/videos adresindeki açılış konuşmacısının video röportajı.

Artık karantinadan çıktığımıza göre iTWire, web seminerlerinize ve kampanyalarınıza kısmi ödemeler ve uzatılmış koşullar, bir Web Semineri İş Takviye Paketi ve diğer destek programları ile yardımcı olmaya odaklanacaktır. Reklamlarınızı ve yazılı içeriklerinizi video röportajınızla entegre edebilirsiniz.

Kampanya hedeflerinizi sizinle tartışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Aşağıdaki düğmeye tıklayın.

Daha fazla bilgi burada!

READ  BM insan hakları sorumlusu, İsrail'in yargı reformlarından duyduğu endişeyi dile getirdi