Haziran 9, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

’09 Sınıfı, FBI’da yapay zekanın kullanımı hakkında bir polisiye gerilim dizisidir.

Yeni FX orijinal dizisinin fragmanında FBI’da büyük bir şeyler oluyor sınıf 09. Brian Tyree Henry’nin oynadığı dizi (Ekspres treniVe atlanta) ve Kate Mara (kart evi), aynı sınıftan birkaç farklı FBI ajanını takip eden gizemli bir suç şovu gibi görünüyor. Bunun dışında dizinin pek çok sırrı henüz ortaya çıkmadı.

Fragman bize FBI’ın görünürde önemli olan mezun sınıfının birkaç üyesini gösteriyor ve bunların tümü kolluk kuvvetleri dışındaki alanlardaki geçmişleri nedeniyle seçilmiş. Fragmanda net olmayan şey, bundan sonra tam olarak ne olacağı. Zaman diliminde birkaç farklı değişiklik görüyor gibiyiz ve karakterin onları veya devleti tehdit ediyor gibi görünen daha büyük bir komploya sürüklendiğini kesinlikle görüyoruz.

Klibin YouTube’daki açıklaması, şovun nasıl yapılandırılması gerektiğine dair birkaç ipucu da dahil olmak üzere başka ipuçları sunuyor:

yabancı para birimi sınıf 09 Amerika Birleşik Devletleri ceza adaleti sistemi yapay zeka tarafından dönüştürülürken, zamanın üç farklı noktasında geçen ve büyük değişikliklerle boğuşan bir FBI ajanı sınıfını takip ediyor. Birkaç on yılı kapsayan ve iç içe geçmiş zaman çizelgelerini anlatan dizi, adaletin ve insanlığın doğasını ve nihayetinde hayatlarımızı ve mirasımızı tanımlayan yaptığımız seçimleri inceliyor.

Her şeyin nasıl gerçekleştiğine veya hikayenin andan ana nasıl birleştiğine gelince, dizi önümüzdeki ay yayınlanana kadar beklememiz gerekecek.

sınıf 09 Tom Rob Smith tarafından düzenlendi (londra casusu) ve 10 Mayıs’tan itibaren iki bölümle Hulu’da prömiyer yapacak.

Devamını oku

READ  Boğa, Temmuz 2022'de