Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Matthew McConaughey, Woody Harrelson’ın gerçek kardeşi olabileceğini açıkladı

Matthew McConaughey, Woody Harrelson’ın gerçek hayattaki kardeşi olabileceğini iddia etti.

53 yaşındaki aktör, annesi Mary’nin Woody’nin 2007’de hapishanede ölen cani babası Charles ile cinsel ilişkiye girdiğinden şüphelendiğini açıkladı.

Önsezisi, eski True Detective rol arkadaşı 61 ve Teksaslı arkadaşıyla ortak bir aile tatili sırasında merhum mahkumu tanıdığına dair şifreli bir açıklama yaptığında tetiklendi.

Yorum, onu aile geçmişini araştırmaya sevk ediyor, ancak şans eseri Apple TV+ komedisi Başka Bir Anneden Kardeş’te tanışan çift henüz DNA testinden geçmedi.

Mehmet Ali dedi Kelly Ripa ile kamera dışında konuşalım Podcast: “Biliyor musun, nereden başlayıp nerede bitiyor, nerede başlayıp nerede bitiyor, her zaman bulanık bir çizgi gibiydi. Ve bu ilişkimizin bir parçası, değil mi?

Ne?! Matthew McConaughey (2021’de resmedilmiştir), Woody Harrelson’ın gerçek kardeşi olabileceğini iddia etti.
Doppelgänger: Woody, Şubat 2023’te resmedildi
Ne koca! 53 yaşındaki aktör (sağda), annesi Mary’nin Woody’nin 2007’de hapishanede ölen katil babası (solda) Charles ile bir ilişkisi olduğuna dair şüphelerini açıkladı (resim 2018’de)

Çocuklarım ona Woody Amca der. Çocukları bana Matthew Amca der. Ve bizim fotoğraflarımızı görüyorsunuz ve ailem onun birçok fotoğrafının benim olduğunu düşünüyor. Ailesi benim birçok resmimin öyle olduğunu düşünüyor.

Birkaç yıl önce Yunanistan’da oturup ailelerimizle ne kadar yakın olduğumuz hakkında konuşurduk. Annem de orada ve “Woody, babanı tanıyordum” dedi. Annemin “bilgisinden” sonra bıraktığı ovalleri herkes biliyordu. Bilgi yüklüydü.

“Özel” in ne anlama geldiğini açıklamaya gittik, biraz matematik yaptık ve anladık [Woody’s] Annem ve babam ikinci boşanmalarını yaşarken babam tatildeydi.

Sonra, Batı Teksas’ta bir toplanma, toplantı veya ‘iyi bilinen’ bir anın olabileceği potansiyel makbuzlar ve yerler var.

Woody Charles’ın babası 16 yıl önce hücresinde kalp krizi geçirerek ölürken, annesi olduğu sanılan Diane Law Oswald hâlâ hayatta.

1992’de babası James’i kaybeden Matthew, Greenlights adlı anı kitabında şöyle yazmıştı: “Zirveye çıktığında kalp krizi geçirdi. [during intercourse]”.

Yıldızlararası yıldız podcast’e şunları ekledi: “Bak, Woody için ‘Hadi, yapalım’ demek biraz daha kolay. [DNA tests]”Çünkü içinde hangi cilt var?”

“Benim için biraz daha zor çünkü benden ‘Bir dakika, 53 yıl sonra babamın benim babam olmayabileceğini mi söylemeye çalışıyorsun?’ Oyunda biraz daha dış görünüşünüz var.

Ailesi: Matthew, 2014 yılında annesi Mary ile fotoğraflandı.
READ  Frank Ocean, bu yaz Malibu'da çalıştığını açıkladı