Haziran 9, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

11.900 Dolar’lık 2006 BMW X3 altı vitesli, üç pedallı bir şeftali mi?

günün satıcısı Nim fiyat veya zar yok BMW X3, manuel şanzımanın onu “Porsche Cayenne kadar nadir” yaptığını iddia ediyor. Her üç arabadan birinin bir Cayenne olduğu Güney Kaliforniya’da sunulduğu düşünülürse, bu en iyi açıklama olmayabilir. Ancak fiyatı iyi biliniyor olabilir.

Otomobil üreticileri kesinlikle arabalarına kuşların adını vermeyi severler. Ve sadece gerçek kuşlar değil, aynı zamanda efsanelerdeki ve bu isimler tükendiğinde pazarlamadaki kuş isimlerini de kullanıyorlar. the 1990 Pontiac Güneş Kuşu Geçen Cuma’nın kulağa ikincisinden biri gibi geldiğini düşünün – uydurma bir kuş adı – ama aslında Sunbirds ve Spiderhunters’ı içeren Nectariniidae ailesinin bir üyesi olan gerçek bir model kuşun adı. Pontiac Sunbird, yaz eğlencesi için tam zamanında, iyi teknik özellikleri ve açılır tavanıyla gerçek anlaşmaydı. Çoğunuz 4.500 $’lık talebinin de gerçek bir pazarlık olduğunu düşündünüz, çünkü bu, arabaya fiyattan yüzde 60 iyi bir indirim kazandırdı.

11.900 Dolar Fiyatlı 2006 BMW X3 Six-Speed ​​Üç Pedallı Şeftali mi?

Tüylü kuşların birlikte akın ettiği söylenir. Buna karşılık, bir başka eski deyiş de zıt kutupların birbirini çekmesidir. Alman BMW tarafından sunulan çok sayıda ürün söz konusu olduğunda, her ikisinin de doğru olduğunu düşünüyorum. İlk olarak, tüm BMW arabaları ve kamyonları BMW’lere benziyor. Şirketin “nihai sürüş makinesi” olma ahlakı, hangi kategoride olursa olsun, tüm ürünlerinde belirgindir. Belki de bu, diğerlerine bu tutkuyu aşılamak için belirli modellerin en iyi kısımlarını almaya yönelik ikincil bir ahlak anlayışından kaynaklanmaktadır. Bunun gibi bileşikleri bu şekilde elde ederiz. 2006 Bmw X3 Çekici bir SUV yapmak için öpüşen kuzeni 330i’nin en iyi özelliklerinden birçoğunu alıyor.

11.900 Dolar Fiyatlı 2006 BMW X3 Six-Speed ​​Üç Pedallı Şeftali mi?

Seri 3’ten çalınan önemli parçalar arasında son derece pürüzsüz M54 DOHC sıralı altılı motor ve altı vitesli manuel şanzıman yer alıyor. 3 Serisi DNA’sının çoğu X3’ün süspansiyon tasarımına da girdi, bu nedenle 3 Serisi ve X3 otomobil pazarının tamamen farklı segmentlerini doldursa bile bu gerçekten bir aile meselesi. görüldü? Karşıtların çekimi.

11.900 Dolar Fiyatlı 2006 BMW X3 Six-Speed ​​Üç Pedallı Şeftali mi?

Burada X3’te, 3.0-Altı litre, 228 beygir gücü ve 221 lb-ft tork üretir. Eşleşen altı hız M Serisinin ekstra spor vites topuzuna sahiptir, ancak iç mekanın geri kalanı standarttır ve herhangi bir spor tekerlek veya ekstra koltuk yoktur. Gösterge panelinin dijital ekranındaki tam piksel sayısı da dahil olmak üzere buradaki her şey oldukça iyi durumda göründüğü için sorun değil. üstünde Panoramik açılır tavana sahip yapılandırılmış kabin vardır, o kadar büyüktür ki tavan rafının ön çapraz çubuğuna erişilebilir ve ihtiyaç duyulduğunda doğaçlama barfiksler için ideal bir şekilde konumlandırılmıştır.

11.900 Dolar Fiyatlı 2006 BMW X3 Six-Speed ​​Üç Pedallı Şeftali mi?

Saatte sadece 126.000 mil ile, görünüşe göre dış cephenin pek şansı yok çarptı ya. Sürücü kapısında göze çarpan bir çentik var, ancak yakışıklı fabrika alaşımlarına kadar her şey temiz görünüyor. Arka çamurluğun altındaki bir römork bağlantısı, bir bisiklet rafı gibi görünen veya arka çamurlukları savuşturma girişimi gibi görünen bir montaj noktası görevi görür. Bu büyük olasılıkla çıkarılabilir ve bu nedenle her zaman yedekleme kazası riski taşımaz.

11.900 Dolar Fiyatlı 2006 BMW X3 Six-Speed ​​Üç Pedallı Şeftali mi?

İlana göre karavan tam servis geçmişi, tüm kılavuzlar ve orijinal anahtarlarla birlikte geliyor. Ne insanlar ne de evcil hayvanlar tarafından hiç içilmemiştir ve kazasız bir geçmişi vardır. Temiz bir isim ve yeni Yokohama lastikleri, uzun süredir devam eden Beemer ile anlaşmayı imzalayabilir. Bu, tabii ki, 11.900 $’lık talep fiyatını geçebilirsek.

Bu tür bir paraya üç pedallı bir X3 fikri hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu, tanımladığınız araba için iyi bir anlaşma gibi görünüyor mu? Veya, bu durumda, X nokta-belirleme yapmaz mı?

Bu senin kararın!

Los Angeles Kaliforniya, craigslistya da git Burada Reklam kaybolursa.

NPOND konusunda bana yardım et. bana vur [email protected] Ve bana sabit bir oranda bahşiş verdi. Kinja tanıtıcınızı eklemeyi unutmayın.

READ  Eğlenceli olan Windows 11 için Not Defteri'nde vitesi döndürebilirsiniz