Haziran 9, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yeni bir Google Pixel Watch’ın bu yılın sonlarında Pixel 8 ile birlikte piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Apple ve Samsung, akıllı saatlerini yıllık olarak piyasaya sürerken, Google’ın Fitbit serisi iki yıllık bir döngüde güncellenme eğilimindedir. Bir endüstri kaynağına göre Google, Pixel Watch’ta yıllık bir sürüm döngüsüne gidecek. Bu yıl Google Pixel 8 ve 8 Pro ile birlikte Pixel Watch 2 olarak adlandırılacak yeni bir Pixel saat bekleyebiliriz.

Geçmiş performans dikkate alınacak bir şeyse, Pixel 8 ve 8 Pro, çevrimiçi devin tarihsel olarak amiral gemilerini tanıttığı Ekim ayında piyasaya sürülmeliydi. Bunun tek istisnası, Eylül ayında piyasaya sürülen Pixel 5.

Hala Pixel Watch 2 ile ilgili herhangi bir ayrıntıya sahip değiliz. Bununla birlikte, bazı spekülasyonlar, kubbe tasarımının önemli ölçüde değişme olasılığının düşük olduğunu, bunun yerine muhtemelen daha büyük bir ekran ve daha küçük çerçevelerle iyileştirildiğini içeriyor. Belki de benzer tasarım, saat kayışının bağlantı mekanizmasının aynı kalacağı anlamına gelir ve kullanıcıların mevcut Pixel Watch kayışlarıyla ilerlemesine olanak tanır. Dahili olarak, Snapdragon W5+’ın 4nm üretim süreciyle çıkışını görebiliriz ve umarız bir sonraki Pixel Watch’ın tek bir şarjla çok daha uzun süre çalışmasına izin veririz. Farklı saat boyutları da görmek isteriz, ancak henüz bunun bir göstergesi yok.

Google’ın 10 Mayıs’ta Google Pixel 7a ve Pixel Fold’un muhtemelen piyasaya çıkacağı bir Google I/O etkinliği var. Google ayrıca Pixel Watch 2 gibi diğer cihazlar hakkında bazı teaser’lar ve ek bilgiler sunabilir, işte karşınızda. Sözde Ekim çıkış tarihine yaklaştıkça daha fazlasını öğrenmeyi umuyoruz.

kaynak

READ  Nickelodeon All-Star Brawl üç yeni karakter ortaya koyuyor, Jenny şimdi mevcut