Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

12 Stouffer'ın dondurulmuş mezeleri, en kötüden en iyiye doğru sıralandı

12 Stouffer'ın dondurulmuş mezeleri, en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Bu pişmiş dondurulmuş tavuk yemeği kulağa yeterince masum geliyor. Özellikle kemiksiz tavuk göğsü, patates püresi ve sostan oluşan Stover versiyonu. Elbette basit, gösterişten uzak bir yemek hedefi çok fazla kaçıramaz… değil mi? Dondurulmuş, fırında pişirilmiş bir tavuk yemeğini mahvetmenin aslında mümkün olduğunu söylemekten korkuyoruz, bu nedenle Stouffer'ın gösterisinin temel doğası sizi cezbediyorsa, bundan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

İlk tepkimiz biraz sert görünse de tavuğu bozmanın ne kadar zor olduğunu akılda tutmak önemlidir. Stouffer'ın dondurulmuş mezelerinin çoğu tavuk içerir, ancak önemli olan, dondurulmuş formda çok daha iyi olan doğranmış veya kıyılmış tavuk içermeleridir. Pişmiş tavuk göğsünün mikrodalgada tamamen çözülmesi beklenenden daha uzun sürdü ve sonunda iyice ısıtıldığında ısırmak neredeyse imkansızdı. Neredeyse kırılan dişleri, bu tavuğun hiç baharat içermediği gerçeğiyle birleştirin ve çok hayal kırıklığı yaratan bir yemek tarifiniz var.

Bu dondurulmuş yemek için tasarruf sağlayan tek şey et suyudur, ancak o da pek fazla lezzet sağlamaz. Patates püresi grenli ve yumuşaktır ve tavuk neredeyse yenmez niteliktedir; bu pişmiş tavuk yemeği giriş fiyatına değmez.

READ  GM ve UAW işçi grevini sona erdirmek için geçici anlaşmaya vardı