Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

ABD Takımı skoru: ABD, Dünya Beyzbol Klasiğinde Mike Trout’un Kolombiya’ya karşı oynadığı maçta ilerledi

Anka kuşu – Galibiyet ve hamle Çarşamba gecesi ABD Takımı için 2023 Dünya Beyzbol Klasiğinde Kolombiya’ya karşı gerçekleşti ve ABD çağrıya cevap verdi. neredeyse. ABD, büyük ölçüde Mike Trout sayesinde 3-2 kazandı (onun adını duymuş olabilirsiniz). Amerikalılar Cumartesi günü Miami’de çeyrek finalde Venezuela ile karşılaşacak.

Çarşamba günü Arizona’daki Chase Field’da nasıl olduğuna bir göz atalım.

Mike alabalık oyunu

Üçüncü bahsinden sonra, Mike Trout’un “Benim kim olduğumu unutursan diye…” gibi bir şey söyleyerek güreş tarzı bir promosyon verdiğini hayal etmeye başladım. MVP, bu oyunun MVP’siydi.

Alabalık, ilk vuruşta orta saha duvarından üçe katlandı, ancak üçüncü aşamada mahsur kaldı. Ardından, Mookie Betts, oyunun ilk koşusunda iki çıkışla bir home run yakaladı. Bir dahaki sefere ABD’nin 2-1 geride olduğu beşinci zirveydi. Koşucular ikinci ve üçüncü oldu. Evet, Trout yine işini yaptı.

Ayrıca, üçüncü vuruşun sonunda, Kolombiya’nın zaten iki tur atması ve Meibrys Vilora’nın sağ merkeze bir tur daha ekleyebilecek bir roket göndermesi de dikkat çekicidir. Bunun yerine, Trout son vuruş için koştu.

Alabalık, ABD RBI üçlüsü ve üçüyle 4’e 3 kazandı. Böyle bir şey olsaydı toplu halde oyunun en iyi oyuncusu olurdu.

Mookie Betts’in Trout’a karşı iki kez üst üste gelerek işini yaptığını ve ABD’nin üç turunun ikisini attığını belirtmeliyiz. Bates’e hakkını verin, ancak bu oyun daha çok Trout’un ABD hücumunu taşımasıyla ilgiliydi.

ABD yine geri çekildi

ABD bilardo oyununu 3-1 bitirdi, ancak dört maçın üçünde geride kaldı. Tek istisna, ABD’nin ilk vuruşta Kanada’ya karşı dokuz tur atmasıydı. Çeyrek finallere ve muhtemelen ötesine geçen ABD, çok daha zorlu bir rekabetle karşı karşıya kalacak ve geriden oynamayı bırakmak zorunda kalacak.

READ  2023 Mart Çılgınlığı: 16 numaralı seribaşı Fairleigh Dickinson, Purdue'yi üzdükten sonra mükemmel erkek sıralaması yok

Suç eksikti

Kesinlikle bazı çığlıklar ve faul topları vardı. Betts ve Nolan Arenado, sol saha çizgisinin aşağısındaki homer hata toplarına çarptı. Arenado’nun ilk yarıdaki ikili oyunu iyiydi. Arenado ve Kyle Schwarber uyarı pistine uçtu. Bates ve Trea Turner keskin bir şekilde sola dizildi.

Bunların hepsi, hücumun toplu olarak sopayı yedi vuruş üzerinden üç turdan daha iyi sallamış olabileceğini söylemektir.

Bununla birlikte, neredeyse hiç birinci lig kalibre yeteneğine sahip olmayan bir kadroya karşı yedi grevin yalnızca üç vuruşuydu. Tek ekstra taban vuruşu, Trout’un üçlü vuruşuydu.

Beyzbolun küçük örneklerden oluşan bir oyun olmadığını bilecek kadar uzun süredir izliyoruz ve söz konusu örneklere dayanarak kapsamlı kararlar vermemeliyiz. ABD hücumunun gerçekten yüklü olduğu zaman kötü ve hatta vasat olduğunu söylemek aptallık olur. Bununla birlikte, bu turnuva küçük örneklerden oluşuyor ve birkaç isim vermek gerekirse, Japonya’ya pek meydan okunmadı. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada’ya karşı o büyük ralli dışında, hücum tarafında potansiyellerini kullanmıyor. Belki bir sonraki tur değişir.

Kelly için zor bir başlangıç ​​ama başarılı oldu.

ABD Takımının Dünya Beyzbol Klasiği yolunda karşılaştığı en büyük zayıflık aslında söz konusu değildi. bu başlangıç. 34 yaşındaki Diamondbacks’ten Merrill Kelly hiçbir zaman All Star olmadı ve ABD’nin gerçekten kazanması gereken bir maçta topa sahip oldu. Üç vuruşta, dört vurucuya iki kez öksürdü ve yalnızca bir vurucuya karşı iki kez yürüdü. Güçlü bir performans değildi. Üstelik o da ezilmedi ve kesinlikle ABD daha fazla destek vermeliydi.

Kelly’yi takip eden balsam serisine gelince, çoğunlukla muhteşemdi. Kendall Graffman tek bir vuruştan vazgeçti ancak puansız vuruşunu bitirmek için bir vuruşla temizledi. Daniel Bard yürüyüş için çalıştı. David Bednar ve Jason Adam muhteşemdi. Devin Williams ve Ryan Presley kapıyı kapattı.

READ  UFC 272 Sonuçları: Covington vs Masvidal

Sıradaki: Venezuela

Venezuela, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, İsrail ve Nikaragua’yı yenerek grubunda 4-0 öne geçti. Venezuela’nın kadrosunda Jose Altuve, Ronald Acuña, Miguel Cabrera, Salvador Perez, Anthony Santander, Luis Aries, Andres Gimenez, Eugenio Suarez ve Jiliber Torres gibi pek çok tanıdık isim var, ne demek istediğini anladınız. yüklenir.

ABD açacağı Adam Wainwright topu tepeye geri aldı, ancak henüz resmi olarak bir şey açıklanmadı.