Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jonathan Majors açılış konuşmasını yapmak üzere Meagan Good ile birlikte mahkemeye geldi

Jonathan Majors açılış konuşmasını yapmak üzere Meagan Good ile birlikte mahkemeye geldi

07:32 PT — Meğerse Majors içeri girer girmez Megan’ın elini tutmuş… ama tutunduğu tek kadın Megan değilmiş.

Jonathan Majors, annesi ve kız arkadaşı Meagan Good ile birlikte kabahat saldırı davasının açılış konuşmasını yapmak üzere mahkemeye geldi. Jonathan’ın kız kardeşinin yanı sıra Megan’ın annesi ve çiftin birkaç arkadaşı savunmanın arkasındaki ilk iki sırayı dolduruyordu. pic.twitter.com/W437QDzPTa

— Emily Palmer (@emilyepalmer) 4 Aralık 2023

Mahkeme salonlarında yürürken tutunduğu yaşlı bir kadın vardı ama medyanın sorularını görmezden geldiler… onun (İncil’den) Eyüp gibi hissedip hissetmediği de dahil.

Jonathan Binbaşı Bugün yeniden hakim huzuruna çıktı ve saldırı davası ciddi bir şekilde açılış konuşmalarıyla başlayacak — ve karısı da yanında. Megan iyiyine onun yanında.

Aktör, jüri seçiminin geçen hafta sonlarında tamamlanmasının ardından, duruşmasının ilk gerçek günü için Pazartesi sabahı erken saatlerde Manhattan adliyesine geldi. Gördüğünüz gibi adam yine tamamen giyinmişti… sıcak tutan bir palto ve uyumlu tonlarda bir şapka giyiyordu.

Elbette, hemen arkasında kız arkadaşı Megan da vardı… o da geçen hafta ortaya çıktığında yanındaydı – görünüşe göre tüm bu çetin sınavda onun yanında olacağını kanıtlıyordu.

İçeri girerken el ele tutuşuyor gibi görünmüyorlardı… ama duruşma defalarca ertelenirken tüm yıl boyunca yaptıkları gibi açıkça birleşik bir cephe oluşturdular. Şimdi nihayet Majors’a karşı olan savcıların ne düşündüğünü göreceğiz.

Davada ifade vermesi beklenen eski karısı Grace Jabbari’yi dövdüğü iddiasıyla kabahat ve saldırı suçlamalarıyla karşı karşıya olduğunu hatırlayın; ancak kendisinin ne zaman kürsüye çağrılacağı belli değil.

Jürinin delillerle ilgili olarak ne duyup duymayacağına gelince, yargıç geçen hafta çok önemli bir karar verdi… yani, savcıların mahkemeye sunmak istediği “kışkırtıcı” materyal olarak adlandırdığı şeyi mühürlemeyi seçti. Pek çok sorunun sorulduğu kayıt, birkaç ay önce atıfta bulundukları bir Londra polisi raporu etrafında dönüyor.

READ  Jamie Lee Curtis One Piece şovuna katılacağına yemin etti

Hiç kimse bu raporun neyle ilgili olduğunu kesin olarak bilmiyor ancak birçok kişi raporun daha önceki olası bir olayla ilgili olduğundan şüpheleniyor. Ancak jüri bunların hepsini duymayacak… ve halk da duymayacaktır. Ancak yargıç, Jabari’nin tutuklandığını jüriye bildirmeyi kabul etti… Jabari hiçbir zaman JM’in şimdiki gibi yargılanmamasına rağmen.TMZ.com

Binbaşı onun başından beri masum olduğu konusunda ısrar etti ve buradaki asıl kurbanın kendisi olduğunu söyledi. Suçsuz olduğunu iddia eden zanlı, suçlu bulunması halinde bir yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalacak.

İlk olarak yayınlandı – 06:43 PT