Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2022 Cumhurbaşkanlığı Kupası sonuçları, sonuçlar: canlı yayın, puan durumu, golf güncellemeleri, Cuma gününün ikinci günü için program

2022 Cumhurbaşkanlığı Kupası sonuçları, sonuçlar: canlı yayın, puan durumu, golf güncellemeleri, Cuma gününün ikinci günü için program

Amerika Birleşik Devletleri, Quail Hollow Golf Kulübü’nde 2022 Başkanlar Kupası’nın ikinci gününde 4-1 önde. Amerika Birleşik Devletleri Charlotte’daki haklı evine baktı ve her şey plana göre giderse Amerikalılar 12. Başkanlık Kupasını kazanmaya hazır gibi görünüyor. Perşembe günü dört yönlü oyundaki baskınlıklarına ek olarak, ABD takımının 2007’den beri uluslararası oyuncularla bağ kurduğu için şimdi dikkatlerini dört yönlü oyuna çeviriyorlar.

Enternasyonaller önce Adam Scott’ı gönderiyor, ancak konuk takımın en büyük üyesi ilk gün Hideki Matsuyama’nın yanında çok mücadele etti. İkili, Amerikalı Justin Thomas ve Jordan Spieth ikilisini ortadan kaldırmayı amaçladığı için, Avustralyalı Cameron Davis ile eşleştirilecek. Trevor Immelman’ın takımı yarışmaya geri dönmeye çalışırken toplamda beş dört top maçı oynanacak.

Tüm muhalifler için, rekabetin başlarında üç puan geride kalmak, 2019’da Royal Melbourne’de deplasman takımının teklif ettiği kadar aşılmaz değil. Avustralya’da, ABD ilk turu aynı skorla 4-1 kaybetti ve Başkanlar Kupası’nı hafta sonunda 16-14’lük bir galibiyetle kaldırdı. Uluslararası takımın bu başarıyı tekrarlama olasılığı zayıf olsa da, etkinliğin ikinci gününe girme olasılığı devam ediyor.

2022 Cumhurbaşkanlığı Kupası sonuçları

2. Gün – Dört top

1

Jordan Spieth ve Justin Thomas

2 ila 7

Adam Scott ve Cameron Davis

2

Scotty Sheffler ve Sam Burns

1 ila 7

Songjae M ve Sebastian Munoz

3

Cameron Young ve Kevin Kessner

6’ya kadar BAĞLANTI

Mito Pereira ve C. Bezuidenhout

4

Patrick Cantlay ve Xander Shaveli

2 ila 5

Hideki Matsuyama ve Tom Kim

5 Billy Horschel ve Max Homa 1 ila 4 Corey Conners ve Taylor Pendrith

CBS Sports, Presidents Cup’ın ikinci gününde bu hikayeyi en son gelişmelerle güncellemek için sonuna kadar yanınızda olacak. Canlı skorlar, güncellemeler ve öne çıkanlar için burayı kilitli tutun.

READ  Dördüncü gün finallerinin canlı özeti